Zestawienie pięciu najlepiej sprzedających się gier

|

W poniższym zestawieniu prezentujemy pięć najlepiej sprzedających się gier z dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to gry korzystające z usługi XBOX Live, a druga z nich, to zwykłe gry instalowane lokalnie, bez synchronizacji z serwerem gier Microsoftu.

  • Angry Birds
Angry Birds to niewątpliwie jeden z największych hitów pośród gier mobilnych, choć i nie tylko. Doczekały się także wersji pod przeglądarkę Google Chrome, a także online na Facebook’u. Zasada jest prosta: musimy wycelować ptakami w przeszkody, które zagradzają świnki. Gra na wiele godzin, świetna rozrywka. Koszt aplikacji to 10,49zł, podczas gdy na inne platformy jest bezpłatna.

  • Need for Speed Undercover
Need for Speed Undercover to zaprojektowana specjalnie pod Windows Phone 7 mobilna wersja klasyka znanego nam doskonale z pecetów. Gra odbywa się w mieście Tri-city, gdzie gracz wciela się w tajnego agenta, który ma przeniknąć do świata nielegalnych wyścigów. Obsługiwana jest platforma XBOX Live. Koszt aplikacji to 17,49zł
  • Fruit Ninja
Fruit Ninja to gra ze stajni Microsoftu. Polega na przesuwaniu palcem po ekranie w celu przecięcia owoców niczym prawdziwy wojownik Ninja. Nie jest jednak tak prosto – musimy uważać na bomby, ponieważ kiedy jedną naruszymy – gra się kończy. Gra także potrafi korzystać z platformy XBOX Live, a kosztuje 10,49zł. Możemy pobrać wersję demo przed kupnem pełnej wersji aplikacji.

  • Teeter HD
Teeter HD to dość znana gra, także z innych platform, występująca pod wieloma nazwami (np. Labirynth, HTC Teeter). Zasada jest prosta – musimy trafić kulką do specjalnego dołka aby nie wrzucić  jej po drodze do innych dziur. Na początku prosto, z każdym poziomem jest coraz trudniej, więc rozrywka na wiele chwil zapewniona.  Gra kosztuje 7zł, i nie korzysta z platformy XBOX Live.
  • Assassin’s Creed
Assassin’s Creed to jednoosobowa gra akcji. Jesteśmy członkiem bractwa, a naszym zadaniem jest zabicie dziewięciu historycznych postaci, które są powodem cierpień wielu ludzi. Odwiedzamy kilka historycznych miejsc: Jerozolimę, Akkę, Arsuf, Damaszek, Majsaf. Gra zapewnia nam rozrywkę na wiele godzin, kosztuje 17,49zł, możemy pobrać wersję trial.