Traffic Frenzy dostępne na Windows Phone

|

Traffic Frenzy

Na pewno każdemu zdarzyło się, że podczas zbliżania się do skrzyżowania, na którym świeci się czerwone światło albo podczas stania w korku puszczały wodze fantazji, w których posiadamy magiczny pilot, którym moglibyśmy dowolnie kierować ruchem ulicznym. Teraz wystarczy smartfon.

Traffic Frenzy produkcji Games2Win, arkadowa gra, w której zarządzamy ruchem ulicznym tak, aby każdy z samochodów mógł bezpiecznie przejechać przez skrzyżowanie, trafia na Windows Phone. Gra dostępna jest od jakiegoś czasu na systemach Android i iOS. Można śmiało stwierdzić, że coraz więcej deweloperów widzi potencjał w mobilnym systemie Microsoftu, wypuszczając swoje aplikacje równolegle z innymi systemami lub zaraz po nich co bardzo nas cieszy.

Traffic Frenzy

Naszym zadaniem jest sterowanie sygnalizatorami tak aby wszystkie samochody opuściły bezpiecznie skrzyżowanie. Podczas przechodzenia kolejnych poziomów ich trudność zwiększa się. Każde kolejne skrzyżowanie jest coraz bardziej złożone, pojawia się coraz więcej sygnalizatorów, którymi musimy sterować oraz zwiększa się ilość samych samochodów jak ich różnorodność. W ostateczności możemy skorzystać ze wspomagaczy. Do dyspozycji mamy spowolnienie nadjeżdżających samochodów, włączenie dopalaczy czy zniszczenie ich dzięki wielkiemu statkowi kosmicznemu.

Nasza sprawność sterowania ruchem ulicznym oceniana jest przez trzy gwiazdki, podobnie do Angry Birds. Każda stłuczka wymusza przechodzenie poziomu od nowa, jednak jest inne wyjście – skorzystanie z mikropłatności.

Traffic Frenzy jest dostępne dla telefonów z systemem Windows Phone 8, a do jej uruchomienia potrzeba co najmniej 512MB pamięci RAM.

Traffic Frenzy na Windows Phone 8:

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.

 • CODER_BEST

  Też mam Opla :D

  • http://windows-phone.pl/ Damian Suwała

   Ha! ;) Ja mam zboczenie do opraw graficznych więc uznałem, że napiszę właśnie o tej ;)

 • Athlon007

  omygoshomygoshomygoshomygoshomygoshomygoshomygosh! Jak ja lubię takie gierki :D

 • Ziom41

  2D… Podziękuje.

  • Wojtek Duran

   No,no.. Ambitna odpowiedź :)

   • Ziom41

    A co mam napisać? Nie gram w gry 2D, nie po to mam 2 rdzenie Karit i Adreno 305

    • D

     E start tu to pojechałeś…..to po co na nim zapewne uruchamiasz proste aplikacje jak np. pogoda sokoro to tez nie 3D a i telefon sie marnuje ? :D

     • Ziom41

      Nie rozumiesz słowa gry?

    • Wojtek Duran

     Niektóre gry 2D są o wiele lepsze od gier 3D. Przekonaj się sam ! :)

     • Ziom41

      Jak się gra w barachło z gier 3D to tak jest.

     • Jurek

      jak jest się prawdziwym wielbicielem gier szczególnie 3D to się konsolę porządną kupuje lub komputer z grube tysiące a nie telefon, na którym pograsz parę godzin ale już nie podzwonisz do wieczora. No ale coraz więcej osób telefon ma nie do dzwonienia tylko do grania, słuchania muzyki, internetu. A funkcje rozmów są na ostatnim miejscu.
      I nie uważam tego za złe. To po prostu zmiana pokoleniowa. Tak jak dla starszego pokolenie istnienie telefonu komórkowego było czymś super nowym co muszą mieć, tak dla pokolenia starszego od nich był to wynalazek bez którego mogli się obejść. Tak jest i teraz.
      Jedyne złe w tym to atakowanie słowne kogoś, że gra w dwuwymiarowe gry to już w lipę gra a nie w porządne gry. Każdy gra w co chce. Niektórzy grają w kółko i krzyżyk na kartce papieru. I co? I to ich sprawa.