Nokia Konkursy – wygraj słuchawki Coloud Knock

|

nokia konkursy

W aplikacji Nokia Konkursy co miesiąc (czasami nawet częściej) mamy możliwość wygrania świetnych akcesoriów do naszych telefonów Nokia Lumia – zdarza się nawet sam smartfon. Wystarczy odpowiedź na kilka prostych pytań.

Tym razem do wygrania są stylowe i lekkie słuchawki Coloud Knock. Jak Nokia napisała „Dzięki słuchawkom Coloud Knock Twoja muzyka brzmieć będzie cudownie. Zdobądź jedną z 250 słuchawek Coloud Knock i ciesz się komfortem słuchania muzyki.” Jak przeczytaliście, do rozdania jest aż 250 słuchawek! Oczywiście im więcej nagród, tym większa szansa na wygranie.
Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy odpowiedź na dwa zamknięte pytanie oraz na jedno otwarte „opisz obiektywnie swoje doświadczenia dotyczące użytkowania smartfonu Nokia Lumia”, więc można się rozpisać.
Konkurs trwa do 13 styczna 2014 roku, więc czas to cały miesiąc. Na nowy rok czeka na nas lepsza nagroda… sami zobaczcie jaka. :)

Nokia Konkursy na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store

 • CODER_BEST

  Ja tak się rozpisałem, prawie zrobiłem mini recenzję uwzględniając również wady.. A tutaj limit znaków :/ i lipa.. musiałem skrócić tekst.

  • http://windows-phone.pl/ Damian Suwała

   Limit znaków?

   • CODER_BEST

    Nie ma tam nic o tym napisane ale w końcu po prostu nie mogłem nic wpisać.

    • http://windows-phone.pl/ Damian Suwała

     Ciesz się, że nie napisali na początku „Jednym zdaniem ….” :)

    • Wojtek

     pytam z ciekawosci, jaki jest limit? Bo nwm czy jak wysle puste to bd mogl ponownie napisac.