Sky Cups – świetny zabijacz czasu dostępny na Windows Phone 8

|

Sky Cups - windows-phone.pl

Jeżeli masz kilka minut do przyjazdu autobusu lub siedzisz w poczekalni, a wszystkie dostępne książki dla zabicia czasu zostały już kilkukrotnie przeczytane to warto sięgnąć po filiżankę. A co tam – weź dwie, a nawet trzy! Sky Cups to zabijacz czasu z serii „dopasuj 3 elementy”. Naszym głównym zadaniem jest sprowadzenie sympatycznego hipopotama na ziemię poprzez zmniejszanie stosu filiżanek pod nim.

Filiżanki dobieramy z lewego, albo prawego rogu, a kiedy ułożymy trzy jednakowe to pękają co niesie za sobą zmniejszenie się stosu. Wygrywamy, kiedy zniszczymy wszystkie filiżanki – czyli sprowadzimy hipopotama na dół.

Oprócz samego dopasowywania trzech tych samych filiżanek, dostępne są również inne minigierki, które pojawiają się w miarę postępu w grze – jest to bardzo przyjemne urozmaienie. Dostępne są kubki bonusowe, bomby, różne rodzaje tależyków, które pomagają nam w trudniejszych poziomach

Sky Cups - windows-phone.pl

SkyCups charakteryzuje się bardzo dobrą oprawą autowizualną. Gra jest bardzo kolorowa, a kreska dosyć komiksowa, co doskonale wpisuje się w klimat rozgrywki.

Gra Sky Cups jest dostępna za darmo dla urządzeń z Windows Phone 8 :

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.

 • Bounce

  Kilka dni temu już pobrałem (bo jakby inaczej? :D), nawet ok.

 • Daniel

  Płacz że tylko na WP 8 za 3…2…1…

  • Bounce

   0 i…., nie ma płaczu :O

 • Daniel

  gra jest super, tylko doszedłem do takiego poziomu, ze nie mogę już przejść :(