Skinery Themes – odpicuj swoje kafelki na święta

|

Skinery Themes windows-phone.pl

Zapewne znacie aplikację Skinery Themes pozwalającą na tworzenie ciekawych kafelków na ekranie głównym. Święta za pasem, więc twórcy aplikacji wydali aktualizację wnoszącą dodatkowe  świąteczne motywy.

Skinery Themes pozwala na tworzenie kafelków dla popularnych aplikacji, odnośników do dowolnych stron internetowych, ustawień systemowych, czy numerów telefonów. Dzięki tej aplikacji nie będzie również problemu z utworzeniem kafelka, który będzie miał znaczenie czysto estetyczne. Możemy ustawić tło dla pojedynczego lub całej grupy kafelków, dodać ikony, tekst, a większość z tych ustawień ma dodatkowe funkcje personalizacji.

Skinery Themes - windows-phone.pl

Dostępne ikony są ułożone w kilku grupach. Ich zbiór jest naprawdę duży, więc z powodzeniem możemy zastąpić ikony do większości popularnych aplikacji. Dużym plusem jest również to, że są one dobrej jakości i często w kilku wariantach.

Przy pierwszym uruchomieniu interfejs może się wydawać dosyć trudny w obsłudze, jednak z pomocą przychodzą wstępny samouczek, który krok po kroku pokazuje jak nadać swoim kafelkom trochę świeżości.

Skinery Themes windows-phone.pl

Deweloperzy dbają o ciągły rozwój aplikacji, więc co jakiś czas pojawiają się aktualizacje, a najnowsza przyniosła ciekawe motywy świąteczne.

Pełna wersja Skinery Themes kosztuje 5,49 zł. Nawet jeżeli nie zdecydujecie się na zakup to zachęcam do wypróbowania jej w wersji próbnej.

Skinery Themes na Windows Phone 8:

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.

 • Mati91

  Super sprawa! Sam robisz te foteczki w swoich artykułach? Chodzi mi o ten telefonik na stole ;)

  • http://windows-phone.pl/ Damian Suwała

   Staram się wszystkie zdjęcia i zrzuty ekranu robić samodzielnie – w większości przypadków się to udaje.

   • Paweł Zbozień

    Właśnie genialnie to wygląda. :)

   • Emkacf

    Jak można dodać standardowe aplikacje jak telefon itp. do kafelek z nowym tłem?

    • http://windows-phone.pl/ Damian Suwała

     Niestety wadą wszystkich tego typu aplikacji jest to, że niestety niezależni developerzy sami muszą dbać o dostęp do poszczególnych aplikacji. Nie ma możliwości dodania „odnośnika” do każdego zainstalowanego w telefonie programu.

     • Emkacf

      Wiem ale na obrazku widać telefon, więc zastanawiałam się, czy mogę go przypiąć

     • http://windows-phone.pl/ Damian Suwała

      Jest to zewnętrzna aplikacja do dialera. Nazywa się EasyDial, link: http://bit.ly/18v7UJ3

     • Wojtek

      A sa jakies inne appki tego typu?

 • piotras

  Aplikacja jest fenomenalna. Nareszcie moja 520-tka nie jest nudna ;)

 • Michal

  A kiedy będzie dla systemów 7.8 typu lumia 800 ?

 • Duurus

  jak mogę zastąpić np jeden kafelek np 6tag innym wyglądem ? bo nie potrafię tego zrobic :c

  • http://windows-phone.pl/ Damian Suwała

   Po uruchomieniu aplikacji na pierwszym ekranie jest opcja tworzenia pojedynczych kafelków. Klikamy w „Create”. Pojawi się zakładka „design” – tam personalizujemy, czyli zmieniamy kolory, dodajemy ikonkę, teksty itp. Przeskakując na kolejną zakładkę, która nazywa się „task” ustawiamy jaka czynność ma zostać wykonana po „tapnięciu” w niego. Wybieramy Launch an app i z listy wybieramy 6tag. Następna zakładka „pin” służy to przypięcia kafelka do ekranu głównego.

   Jeżeli masz jakieś pytania to zapraszam :)