Kolejna gra od Disneya dostępna na Windows Phone. Czas na Nemo’s Reef

|

Nemo's Reef

Czy są na sali fani sympatycznego błazenka o imieniu Nemo? Kolejna gra od wytwórni Disney zawitała na platformie Windows Phone. Nemo’s Reef umożliwi Wam wybudowanie pięknego domu dla wszystkich bohaterów filmu „Gdzie jest Nemo”.

Nemo’s Reef to gra typu farma. Dostępnych jest ponad 50 gatunków różnych rybek, które pomogą stworzyć Wasz indywidualny podwodny świat. Podczas gry spotkacie takie postaci jak ojciec Nemo, Marlin, Dory, Rozdym czy Bulgotek, jednak nie jest to takie proste. Naszym zadaniem będzie posadzenie różnych kombinacji roślin (czasem bardzo egzotycznych i trudnych do zdobycia) i dekoracji, aby zwabić do naszego akwarium inne rybki. Oczywiście z pomocą przychodzą przeróżne questy.

Nemo's Reef

Gra jest dostępna za darmo, ale obsługuje mikropłatności, które jak wiadomo znacząco ułatwiają grę. Podczas pierwszego uruchomienia będziemy musieli zdecydować, czy chcemy nasze konto połączyć z Facebookiem, co przyniesie wiele społecznościowych korzyści, czy grać lokalnie bez udziału naszych realnych znajomych. Jednak nie ma to wielkiego wpływu na samą rozgrywkę.

Warto mieć na uwadze, że Nemo’s Reef to gra online, więc wymaga stałego połączenia z internetem.

Nemo's Reef

Kiedy połączymy się z chmurą Disneya, gra pobierze około 15MB dodatkowych treści. Po tym musimy wpisać swój unikalny nick i gra będzie gotowa do działania.

Jeżeli lubisz tego typu gry to czas spędzony nad tą na pewno nie pójdzie na marne. W grze jest dostępnych wiele różnorakich roślinek, dekoracji czy ryb. Walutami są zbierane podczas rozgrywki algi, monety i perły.

Jest to już dziewiąta gra na platformie Windows Phone od Disneya.

Nemo's Reef

Nemo Reef jest za darmo, dostępna jedynie w wersji anglojęzycznej. Warto również pamiętać, że w pewnym momencie gry będziemy zmuszeni do skorzystania z mikrotransakcji, aby móc podbijać kolejne poziomy.

Nemo’s Reef na Windows Phone 8:

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.