Lockmix dostaje aktualizację – dodano widgety Facebooka i Twittera

|

Lockmix - windows-phone.pl

Lockmix to aplikacja pozwalająca na wyświetlanie na naszym ekranie blokady jeszcze więcej ważnych informacji. W porównaniu do wcześniej opisywanej przez nas aplikacji Today Widgets, oprócz wyświetlania bieżącej pogody, ostatnich wpisów z rss’a, kursu walut czy twojej wizytówki w postaci kodu QR, możliwe jest teraz podpięcie widgetów obsługujących wpisy z sieci społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter.

Oprócz tego, Lockmix pozwala wybrać nowy rodzaj tapet zmieniających się codziennie – pojawiła się kategoria ze zdjęciami astronomicznymi. Możliwe jest również zapisanie aktualnie wyświetlanej tapety w pamięci telefonu. Ostatnia aktualizacja przyniosła wiele usprawnień do dotychczasowych widgetów, co pozwala na większe możliwości konfiguracji.

Lockmix

Niestety wiele z nich, w tym opisywane widgety Facebooka i Twittera są płatne. Za każdy będziemy musieli zapłacić 3,49 zł, jednak jest możliwość wypróbowania ich przez okres 7 dni. Mimo wszystko sama aplikacja jest dostępna za darmo, a widgety, które dostajemy na start są w większości przypadków wystarczające.

Lockmix dla Windows Phone 8:

Kod QR http://windows-phone.pl/wp-content/uploads/2013/12/lockmix-1.png

Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.

 • Emil

  Bieżącej*

  • http://wezeizlacza.pl/ Damian Suwała

   Poprawione

 • arek

  Kto mi opowie czemu np. Nokia Lumia 800 ma WP 7.8 i nie może mieć WP 8 ? co się wiąże z tym że najfajniejszych aplikacji nie możemy uzyskać !?! Dlaczego Nokia tak nas traktuje ? zawalczyła by też o użytkowników którzy nie mogą mieć WP 8. Dlaczego tak postępuje ?

  • RastaLabel .

   Imo spowodowane jest to tym, że jest wiele modeli Nokii z WP 7.8 dla których WP 8 było by większym problemem i Nokia nie chce się już w tym babrać… Nie ładnie z ich strony…

  • dev

   Odpowiedź jest prosta jednak dla małej ludzi akceptowalna. MS wraz z wydaniem WP8 ustalił podstawowe parametry smartfona czyli 512MB RAM oraz 2 rdzeniowy procesor o taktowaniu min.1GHz. A jako, że lumia 800 nie oferuje 2 rdzeni to też updatu nie otrzyma.

   W tym momencie smartfonów z systemem WP7.5 i WP7.8 jest tak mało, że nie ma powodu by się jeszcze tą garstką przejmować.

   Drugie to to, że premiera tego smartfona była w grudniu 2011 roku czyli ma już 2lata. Czas byś go wreszcie zmienił bo już nawet taka głupia Lumia 520,620 oraz HTC 8S oferują o wiele większe możliwości niż ta stara 800, a do tego nie są one jakoś nadzwyczajnie drogie(najtaniej na necie odpowiednio 507,644 oraz 645zł).

   I to nie Nokia was tak traktuje tylko wy sami siebie. Gdybyście zmienili smartfona to mielibyście to co stary WP i to co nowy. No ale jak się nie chce to to już wasza sprawa.

 • Alabama

  Właśnie pisze się „bieżącej”. Już miałem pisać w komentarzu ale widzę, że Emil pierwszy czujny :)

  • http://wezeizlacza.pl/ Damian Suwała

   No cóż, Pana czujność zaspała o 2h – pytanie tylko, czy w ogóle widział Pan ten tekst przed edycją? Szczerze wątpię. Bardzo mi miło, że szuka Pan dla mnie rozwiązań pomagających w doskonaleniu języka – taki czytelnik to skarb. Liczę na Pana czujność w przyszłości. Najlepiej będzie jak będę Panu wysyłał informacje dotyczące momentu publikacji kolejnych tekstów, nie będzie Pan musiał dodawać komentarzy, które nic nie wnoszą do dyskusji, ponieważ są tylko powtórzeniem komentarza poprzednika – czyli krótko mówiąc: spam.

   Życzę lepszego refleksu i wesołych świąt.

 • Marek

  Czemu pod Chrome`em komentarze wyświetlają się w opłakanym stanie?