Gra Freddy już dostępna do pobrania

|

freddy

Słyszeliście o nowej grze „Freddy” od MobiTouch? Ostatnio zdobyła ona pierwsze miejsce w konkursie Unity3D & Microsoft game contest 2013 oraz zajęła drugie miejsce w plebiscycie Microsoftu „Twoja firma – Twoja szansa na sukces”.

Freddy to prosta gra zręcznościowa, w której musisz pomóc żabie rysując linie, aby spadające kolorowe kulki wpadły do różnych naczyń w laboratorium a nie dotarły do żaby, ponieważ ona bardzo lubi je jeść i zachoruje kiedy zje ich zbyt dużo. Dodatkowo można zbierać specjalne elementy oraz trafiać latające orzechy dzięki czemu zdobędziecie dodatkowe punkty. Pierwsze poziomy są bardzo łatwe jednak jest ich dużo, a każdy trudniejszy. Producent postarał się aby grafika w grze była zabawna i oryginalna.
freddyscreen

Na razie MobiTouch umieścił w sklepie Windows Phone wersję beta gry. Obiecuje jednak, że do końca 2013 roku pojawią się bardziej wciągające poziomy, codzienne bonusy, wiele ulepszeń no i większa liczba języków. Możemy więc oczekiwać, że pojawi się język polski.

Freddy kosztuje w sklepie 3,49zł, jednak najpierw możemy ją wypróbować za darmo. Gra działa wyłącznie na smartfonach z systemem Windows Phone 8.

Freddy na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Daniel Gulewicz

pasjonat systemu Windows Phone i Smartfonów Nokia Lumia

 • Paweł Janda

  Język polski z pewnością będzie :)

  • Bounce

   Z tego co kumam toś Ty stworzył tę gierę.
   Polecam dać na ok. 3 dni za darmo aby gra nabrała ocen i podniosła się w top listach, wtedy będą kupować inni, bo będzie wysoko oceniana. :)
   Tak jak zrobiliście to z DarkTower i było warto. :D

 • Karolina Te.

  bardzo fajna i wciągająca gra :D chcę mieĆ maskotkę Freddy’ego :D