Doodle Jump – doskocz jak najwyżej

|

doodle jump

Fani mobilnych gier zapewne wolą pograć w coś bardziej wymagające, jak np.  tani Asphalt 8, strzelankę Modern Combat 4, czy choćby nowe runnery – Minion Rush i Subway Surfers. Takie tytuły na pewno przyciągają graczy świetną grafiką, wciągającą rozgrywką a często fabułą. Próbowaliście zagrać w zwyczajną grę, która nie zajmuje po GB lecz kilka MB a tak samo uzależnia?

Mowa o zręcznościówce Doodle Jump. Zasada gry jest prosta – doskoczyć jak najdalej używając akcelerometru w telefonie. Poza zwykłymi schodkami na których będziemy lądować napotkamy się na takie, które się łamią, ruszają na różne sposoby. Do tego na nich możemy spotkać różne sprężynki, trampoliny – dzięki nim wyskakujemy dużo wyżej oraz rakiety, helikopterki, którymi lecimy przez chwilę nie musząc stawać na „ziemi”. Poza trudnymi platformami przeszkodzą będą stworki – gdy się do nich powoli zbliżamy dźwięk robi straszniejszy :). Dotykając naszych przeciwników giniemy spadając w dół, pokonać ich możemy strzelając z naszego nosa poprzez dotknięcie w odpowiednie miejsce na ekranie.

W grze dostępne jest 11 map. Różnią się one oczywiście tłem (ninja, ocean, zombie, zima itp.), schodkami, potworami, strojem naszego ufoludka oraz bronią z jego nosa. Motyw naszej gry wybieramy na dole ekranu w menu głównym przesuwając palcem w lewo lub prawo. Dzięki takim zmianom gra bardzo wciąga i prędko się nie znudzi.

Doodle Jump kosztuje 3.49 zł.

Doodle Jump na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store

  • Mateusz

    „i jest dostępny tylko dla posiadaczy Nokii z system Windows Phone 8″ – nieprawda. Jest również na WP7, tylko z mniejszą ilością map i ze wsparciem XBL.

  • Alojz

    tylko dla posiadaczy Nokii – cooo? już nokia wkroczyła z pazurami? WTF dobrze że kupiłem jakiś czas temu na HTC 8X