Hill Climb Racing trafia do Windows Phone Store!

|

hill climb racing screen

Osoby pamiętające początek systemu Windows Phone z pewnością widzą różnicę i rozwój sklepu mobilnego oprogramowania Microsoftu. Z początku znajdowało się tam niewiele aplikacji toteż była to główna wada "Okienek" w wersji przeznaczonej na telefony. Dzisiaj ten element został znacząco usprawniony, co w głównej mierze zależało od czasu, ale nadal konkurencyjne platformy są pod tym względem lepsze.

Różnice pomiędzy Windows Phone, iOS i Androidem coraz szybciej zanikają za sprawą pojawiania się wyróżniających się aplikacji na wszystkich trzech systemach. Niemniej jednak, w sklepach dwóch konkurencyjnych platform wciąż znajdują się gry i programy, których brakuje w sklepie mobilnych "Okienek". Jedną z nich do dzisiaj było Hill Climb Racing, czyli gra, która wciągnęła mnie na długi czas i zdarza mi się wciąż ją uruchamiać. Zadanie jest proste: wybrać pojazd, wykonać jak najdłuższy przejazd i tym samym zbierać monety, za które można później kupić ulepszenia, nowe trasy oraz kolejne pojazdy. Ilość wszelkich elementów, które można zakupić jest naprawdę ogromna, co powoduje, że "ukończenie" Hill Climb Racing jest zadaniem wymagającym ogromnej ilości czasu. Sam wygląd nie różni się niczym w stosunku do znanej nam wersji z chociażby systemu Android i wciąż jest przyjazna dla oka dzięki swojej prostocie.

Hill Climb Racing można pobrać z Windows Phone Store za darmo i jedynym ograniczeniem jest oczywiście system Windows Phone 8: Klik!

Kod QR - Asphalt 7 Heat Windows Phone Store

Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.

 • Arkhan

  Ciekawe dlaczego ograniczenie to windows phone 8, bo wymagania na pewno nie, ta gra poszła by i na lumii 610.

  • Damian

   naprawde przejmujesz sie tym na wp 7,8 jest wiele podrób tej gry

 • Krzysztof

  Nareszcie, jest to gra której mi najbardziej brakowało po przesiadce z Androida na WP8.

 • Arek

  Czemu tylko na Windows Phone 8 ? Na lumii 800 by nie poszło ? Co wy macie z tym Windows Phone 8 ? Najfajniejsze gry i aplikacje dajecie tylko na WP 8 ! A ci co mają 7.5 i 7.8 to co ? Jak na lumie to na wszystkie albo dajcie aktualizacje do WP 8 !!!

  • Ziom41

   Wp7.x to trup, to byla tylko wersja próbna 8. Ten ,,system” nie będzie już rozwijany gdyz wyszła jego pełnoprawna wersja. No i na WP7.x pisze sie dużo trudniej aplikacje niż na WP8.

  • Damian

   naprawde przejmujesz się tym na wp7,8 jest wiele podrób tej gry

 • MiXen

  Problemem nie jest to, że gra nie pójdzie na WP7, ale że trzeba ją pisać zupełnie od początku. Dlatego deweloperzy nie decydują się na to.

 • Daniel

  Fajnie że system się rozwija

 • Johny Mielony

  Spoko. Ale jak się w tej grze balansuje pojazdem?

  • Łukasz Pająk

   Hamulec/Gaz.

 • Pingback: Hill Climb Racing otrzymuje świąteczną aktualizację - Windows Phone