Aplikacja Mega już wkrótce dla Windows Phone

|

mega

Jak pewnie większość z was wie Mega to odrodzony portal „MegaUpload”, który został zamknięty z powodu przechowywania w jego zasobach pirackich plików klientów. Jednak Kim DotCom nie poddał się i zaraz po zamknięciu jego serwisu zapowiedział reaktywację projektu i tak po roku wystartował serwis mega.co.nz, który na start daje użytkownikom aż 50GB przestrzeni na pliki.

reddit
Użytkownik portalu reddit napisał do supportu mega email z pytaniem czy pojawi się aplikacja dla Windows Phone. Jak się okazało aplikacja będzie dostępna już na początku 2014 roku a aplikacja desktopowa dla systemu Windows jeszcze w tym miesiącu. Czyli może być to jeszcze dzisiaj, chyba że osoba odpisująca na email miała na myśli przyszły miesiąc.

Korzystacie z serwisu Kima i czy przyda wam się taka aplikacja?

źródło: reddit.com


 • http://wezeizlacza.pl/ Damian Suwała

  Jeszcze nie korzystam z Mega, właśnie przez brak aplikacji desktopowej i mobilnej. Jeżeli pojawią się obie to biorę w ciemno!

 • janke

  jak plik może być piracki debilu? W polsce są inne zasady więc nie normalizuj przepisów prawa kretynie

  • http://wezeizlacza.pl/ Damian Suwała

   Zauważ, że nie o polskim serwisie pisze autor

  • CODER_BEST

   Serwis nie był w Polsce fizycznie zlokalizowany więc prawo nie dotyczyło go. W Polsce jedyne pliki, które można przekazywać najbliższym bez łamania polskiego prawa to np. muzyka, filmy. Nie tyczy się to oprogramowania ale jeśli zaczniesz rozsyłać muzykę filmy przez sieć torrent innym lub właśnie udostępniając linki do plików udostępniasz je innym a tym samym łamiesz polskie prawo.

   A teraz sio do łóżka bo już dawno po dobranocce.