6snap – nieoficjalny klient do Snapchat, komunikatora dla prawdziwego agenta

|

snapchat

Wkrótce ma się pojawić aktualizacja nieoficjalnego klienta komunikatora Snapchat, który pozwala na przesyłanie między użytkownikami zdjęć, w poufny sposób. Przed brakiem dostępu użytkowników Windows Phone do Snapchata bronią ci sami ludzie, którzy stworzyli 6tag – rewelacyjną aplikację do obługi Instagrama. Czym jest Snapchat i czy warto się nim interesować?

snapchat

Snapchat umożliwa wysyłanie widomości w postaci zdjęć. To, co różni go od zwykłych mmsów czy maili to fakt, że po 10 sekundach wiadomość ta zostaje bezpowrotnie wykasowana. Jest to bezpieczna metoda do przekazywania poufnych informacji. Oczywiście komunikacja odbywa się pomiędzy zarejestrowanymi użytkownikami – możemy wysyłać zdjęcia do pojedyńczych osób, jak i grup. Do czasu otworzenia wiadomości, zdjęcia przechowywane są na serwerach Snapchata – maksymalnie 13dni.
Komunikator zdobył wielką rzeszę fanów na całym świecie. Przede wszystkim ludzie dzielą się fotkami z imprez, ale również Snapchat jest wykorzystywany do … sextingu.

Sexting to nic innego jak wymiana erotycznych wiadomości – użytkownicy zyskują pewność, że zdjęcie nigdy nie wpadnie w niepowołane ręce.

snapchat_3

Już teraz 6snap jest dostępny na Windows Phone. Za kilka dni pojawi się aktualizacja do wersji 1.2, która przyniesie wiele nowości. M.in. będziemy mieli możliwość korzystania z tych samych, rewelacyjnych filtrów z aplikacji 6tag i dodawania tekstu, czy rysunków do zdjęć. Ponadto autorzy znacznie zoptymalizowali aplikację, co będzie miało wpływ na płynność działania w słabszych telefonach.

Kod QR Windows Phone Store

Źródło: wpcentral.com


Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.