Aktualizacja Skype dodaje obsługę wiadomości wideo

|

skype

Skype dla Windows Phone 8 nie należy do szybko rozwijanych aplikacji. Nowości w Skype pojawiają się w pierwszej kolejności na systemach Android i iOS, co jest dziwne zważywszy na to, że Skype jest własnością Microsoftu, czyli twórcy Windows Phone. W tym miejscu przypomnijmy, że ostatnie aktualizacje nie wnosiły żadnych nowych funkcji: wraz z wersją 2.5, która została udostępniona w kwietniu, aplikacja wyszła z fazy beta-testów, a dokładniej przestała być „wersją demonstracyjną”, następnie w połowie maja pojawiła się kolejna aktualizacja (v2.6.0.148), która zawierała tylko drobne usprawnienia i poprawki błędów, w wersji udostępnionej na początku lipca (v2.8.0.84) zostały dodane tylko drobne poprawki. Dopiero po dzisiejszej aktualizacji można powiedzieć o dodaniu nowych (a właściwie nowej – liczba pojedyncza) funkcji – obsługi wiadomości wideo.

W dniu dzisiejszym w Sklepie Windows Phone pojawiła się aktualizacja aplikacji Skype dla Windows Phone 8 oznaczona numerem 2.10.0.251. Główne zmiany to:

  • Wiadomości wideo — nagrywaj filmy prezentujące codzienne chwile z twojego życia i udostępniaj je osobom, na których najbardziej ci zależy, korzystając z bezpłatnych, nielimitowanych wiadomości wideo w Skypie.
  • Ogólne poprawki i usprawnienia zwiększające szybkość działania.

Więcej o nowej wersji aplikacji możecie przeczytać na oficjalnym blogu Skype.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.