Nokia wygrywa internety dzięki iPhone’owi 5C

|

nokia

Moim skromnym zdaniem Nokia wygrała dzisiaj internety. Reakcja marketingowców Nokii na premierę tańszego (nie mylić z “taniego”) iPhone, modelu 5C została uznana przez wielu za bezbłędną.

Pokrótce, iPhone 5C ma być tańszym odpowiednikiem modelu 5S. W środku jest on niemal taki sam jak iPhone 5, różnica polega na tym, że całość została zamknięta w nowej obudowie. Obudowa iPhone 5C została wykonana z poliwęglanu i jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych. Czy ktoś z Was uważa, że nowy, tańszy iPhone przypomina wyglądem serie smartfonów Nokia Lumia? To pytanie retoryczne.

Reakcją Nokii na prezentacje tańszego iPhone było udostępnienie grafiki, na której widoczne są smartfony Nokia Lumia w kolorach odpowiadających tym, w których dostępny jest iPhone 5C. Istną “wisienką” na grafice jest hasło, które brzmi następująco: “imitation is the best form of flattery”, co w naszym pięknym języku znaczy “imitacja jest najlepszą formą pochlebstwa”. Do całości zostały dodane grzeczne podziękowania dla Apple za komplement. Sprytne zagranie, prawda? :-)

A teraz zobaczcie jak prezentuje się tańszy iPhone i dajcie znać, czy zauważacie podobieństwa :-)

hero_mba_11


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.