Mobilne płatności IKO dla Windows Phone już dostępne

|

iko

Płać i wypłacaj telefonem dzięki innowacyjnej aplikacji mobilnej. Ściągnij teraz aplikację IKO dla systemu Windows Phone i przekonaj się jak wygodne jest życie bez portfela!

Aplikacja IKO umożliwia Ci korzystanie z szybkich i bezpiecznych płatności mobilnych. Dzięki IKO zapłacisz telefonem w tysiącach punktów handlowo-usługowych oraz wypłacisz pieniądze w największej sieci bankomatów w Polsce. Możesz również płacić w sklepach internetowych oraz przelewać pieniądze znajomym, podając tylko ich numer telefonu.

Z aplikacji skorzystać mogą zarówno osoby nieposiadające konta w PKO Banku Polskim, jak również obecni i nowi Klienci Banku. Rozwiązaniem skierowanym do osób, które nie są Klientami PKO Banku Polskiego jest portmonetka IKO. Posiada ona większość funkcji aplikacji w porównaniu do wersji powiązanej z kontem Banku.

Proces aktywacji aplikacji IKO jest bardzo prosty. Dokonasz go zarówno na komputerze, jak i w telefonie. Dla IKO w wersji portmonetki przygotowaliśmy specjalny serwis do jego obsługi. Aby zalogować się do aplikacji wystarczy wpisać czterocyfrowy kod PIN nadawany przez Ciebie w procesie aktywacji.

Najważniejsze funkcje aplikacji IKO:

  • płatności w sklepach tradycyjnych i internetowych,
  • wypłata pieniędzy z bankomatów bez użycia karty,
  • przelewanie pieniędzy na numer telefonu bez potrzeby podawania numeru konta,
  • łatwe sprawdzanie salda rachunku oraz historii dokonywanych na nim transakcji,
  • generowanie czeków umożliwiających płacenie w sklepach i wypłacanie pieniędzy z bankomatów bez potrzeby posiadania przy sobie telefonu,
  • szybkie wyszukiwanie najbliżej położonych punktów handlowo-usługowych i bankomatów, w których można użyć aplikacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji IKO, zajrzyj na stronę iko.pkobp.pl. Możesz również dołączyć do społeczności osób płacących telefonem na Facebooku: www.facebook.com/placetelefonem.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

  • Michał Ł

    W związku z udostępnieniem płatności przez kom w BIEDZIE pojawiła się lista banków które udostępniają takie płatności.Jedyny bank PeKaO S.A. ma swoja apkę PeoPay – zadałem im pytanie dotyczące kiedy będzie ta apka dostępna na WP8, odp: pracujemy na ta aplikacją dla telefonów z systemem WP8, do końca roku powinna być dostępna w makecie…