HTC pracuje nad kolejną słuchawką z Windows Phone i 4,7-calowym wyświetlaczem

|

HTC-Logo

Świat Windows Phone został podbity przez Nokię, która niedługo przeistoczy się w Microsoft. W tym gąszczu nowych wiadomości pochodzących z fińskich sfer nareszcie nadeszła chwila na nowe wieści od innej korporacji, która też zaznaczyła swój malutki udział w istnieniu mobilnych “Okienek”. Tym razem należy napisać o HTC, czyli tajwańskiej marce, która w ostatnim czasie mocno podupadła finansowo i za wszelką cenę stara się wyjść z tej sytuacji.

Wcześniej w sieci pojawiła się informacja o phablet’cie HTC, który miałby konkurować z Lumią 1520. Jego nazwa kodowa to Harmony i praktycznie to wszystkie wiadomości jakie można na temat tego urządzenia napisać. Teraz jednak przyszła pora na kolejne urządzenie, które ma prezentować zalety aktualizacji Windows Phone GDR3. Jak można wyczytać z raportu, tajemnicza słuchawka Tajwańczyków ma w swojej obudowie zawierać:

  • 4,7-calowy wyświetlacz FullHD wykonany w technologii Super LCD3;
  • 2GB RAM;
  • 32GB wbudowanej pamięci;
  • Beats Audio.

W środku nie zabraknie pewnie też jednego z lepszych układów Qualcomma. Patrząc na przekątną tego urządzenia to widzę następce jakże ciekawych w swoim czasie modeli Titan I i II, które niejako rozpoczęły modę na ogromne wyświetlacze.

Powyższy produkt HTC może mieć jedną ogromną zaletę nad słuchawkami Nokii – rozmiar. Doskonale wiemy, że design stosowany przez Finów swoje wymaga i rozmiary urządzeń są duże. Toteż Tajwańczycy postanowili zrobić “kieszonkowy” model z 4,7-calowym wyświetlaczem.

Niestety, ale nie wiemy kiedy będziemy mogli ujrzeć ten tajemniczy model – z pewnością najwcześniejszy termin przypada na październik. Być może poznamy powyższą słuchawkę razem z Harmony.

źródło: neowin.net


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.