Darmowe Where’s My Water? 2 dostępne do pobrania

|

water

Gry z serii „Where’s My …?” od Disneya zdobywają bardzo dużą popularność na całym świecie, głównie wśród najmłodszego grona odbiorców. Na Windows Phone póki co mamy dostępne gry „Where’s My Water?”, „Where’s My Perry?” oraz „Where’s My Mickey?”, niestety każda z nich jest płatna. Wczoraj Disney udostępnił drugą grę „Where’s My Water? 2″, która jest dostępna za darmo, w modelu freemium, czyli z coraz szerzej dostępnymi mikropłatnościami ułatwiającymi rozgrywkę.

Sequel gry Where’s My Water? to wciąż ta sama mechanika rozgrywki. Zadaniem gracza jest doprowadzenie wody do aligatora o imieniu Swampy, aby ten mógł wziąć prysznic. Po drodze mamy za zadanie zebrać trzy kaczuszki, spotykamy liczne utrudnienia, rozwiązujemy drobne łamigłówki i szukamy innych „znajdziek”. Druga część dodaje jednak nowe tryby rozgrywki, takie jak czysto zręcznościowy „Duck Rush” czy tryb wyzwań, zmuszający nas do przechodzenia każdego poziomu w określony sposób. Dodatkowo w „dwójce” pojawiło się ponad 100 nowych plansz i możliwość wyboru postaci, które w pierwszej części były dostępne za dodatkową opłatą, czyli Allie i Cranky-ego.

Plik instalacyjny gry „Where’s My Water? 2″ zajmuje 78 MB, a gra po zainstalowaniu to aż 750 MB!

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • s

  warto dodac ze gra jest tylko dla wp8, na l800 jest komunikat „Ta aplikacja nie obsługuje Twojej wersji oprogramowania Windows Phone”

 • JB

  Wymaga za dużo pamięci… mam 710 mb wolne, gra waży 70 mb, ale w trakcie instalacj wyskakuje mi błąd że mam za mało pamięci. -.-

  • Bounce

   Gra po instalacji zajmuje 750mb.

   • JB

    Musiałem posiadać aż 870mb aby ją zainstalować.. 800 było nadal za mało…

    • prV

     Zapewne dlatego że 750 + 78 =/= 800 tylko 828.

 • http://www.blogsweb.pl/ MaTi

  bardzo fajna gierka, niektóre elementy wyglądają brzydko na L820, ogólnie polecam.