Angry Birds Star Wars II dostępne do pobrania

|

angry birds

Niemal rok po premierze Angry Birds Star Wars studio Rovio udostępniło sequel Wściekłych Ptaków w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gra Angry Birds Star Wars II, w której poznajemy kolejne „upierzone” oraz „uświnione” kultowe postacie z filmów Gwiezdne Wojny, trafiła do sklepu Windows Phone dzień wcześniej niż się spodziewano (premiera była ustalona na 19 września). Podobną niespodziankę Rovio sprawiło użytkownikom systemu iOS, oni również dostali grę dzień wcześniej. Androidowcy muszą poczekać do jutra ;)

W drugiej części gwiezdnowojennej edycji ptaków będziemy mogli wystrzelić z procy ponad 30 bohaterów. Gra wyjdzie też poza ekran smartfonów i tabletów wraz z serią zabawek produkowanych przez Hasbro. Dzięki Telepodom – rodzajowi teleportu współpracującego z kamerą urządzenia mobilnego – będziemy mogli przenieść posiadane figurki do uniwersum gry, by stworzyć własną drużynę, najlepszą do pokonania danej planszy. Dodatkowo będziemy mieli wybór w której drużynie chcemy grać – ptaków czy świń.

Angry Birds Star Wars II w sklepie Windows Phone kosztuje 3,49 zł, a rozgrywka jest urozmaicona osiągnięciami Xbox LIVE. Póki co gra jest dostępna jedynie dla systemu Windows Phone 8. Zapewne w najbliższych dniach pojawi się wersja dla WP7.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • Binshero

  ma ktoś deweloperską wersję? ;)

 • trebol1991

  Na developerke będzie dopiero jak wyjdzie na wp7

 • Milo

  A nie prawda, że Androidowcy dostali w dniu premiery tj dziś a Windowsowcy i iOSowcy dzień wcześniej tj. wczoraj. Grałem na Nexusie 7 już wczoraj podczas meczu Borusii : )

 • Arqs

  Czemu tu muszę płacić jak na Androida mam za darmo?

  • Artur Kwiatkowski

   Skoro masz dodatkowo telefon oparty na Androidzie to po co Ci ta sama gra na dwóch urządzeniach? ;)

  • Tomek

   Mam przecież wybór zamienisz WP na androida i też będziesz miał, kosztem lagów systemu itp., na iOS za pełną wersję też się płaci ;)

 • Pingback: Angry Birds Go! - wyścigi Wściekłych Ptaków nadchodzą - Windows Phone

 • Pingback: Angry Birds GO! już dostępne do pobrania - Windows Phone