Samsung z trzema nowymi ekskluzywnymi aplikacjami

|

samsung_logoPodczas, gdy wszyscy skupiają swoją uwagę na zbliżającej się aktualizacji Windows Phone GDR3 Samsung postanowił wydać kolejne trzy ekskluzywne aplikacje dla swoich słuchawek z Windows Phone 8. Tym samym widać rosnące zainteresowanie producenta mobilną platformą Microsoftu – stosunkowo niedawno również zostały pokazane nowe programy. Wiemy też, że 20. sierpnia ujrzymy nową wersje Ativa S na polskim rynku.

Tym razem – co ciekawe – również mamy do czynienia z aplikacjami związanymi z robieniem zdjęć. Czyżby to miała być odpowiedź na przejęcie tego tematu przez Nokię? Czyżby zbliżało się nowe urządzenie od Samsunga mogące stanowić zagrożenie dla Lumii 1020? Mniejsza z tym, przejdźmy do trzech nowych, stosunkowo prostych aplikacji, które zostały udostępnione posiadaczom Ativów:

1. Color Effect

color effect screen

Color Effect umożliwia tworzenie dramatycznych zdjęć przez całkowitą zmianę ich kolorów.

Color Effect zawiera wiele efektów, w tym Klasyczny, Stare zdjęcie, Skala szarości, Sepia, Retro, Słońce, Oświetlenie punktowe, Niebieskie rozmycie, Nostalgia, Żółta poświata, Wyblakłe kolory, Odwrócenie kolorów, Wyostrzenie, Delikatny blask i Rozmazanie.

Kod QR Windows Phone Store

2. Artistic Effect

artistic effect screen
Artistic Effect umożliwia przekształcenie zdjęć w dzieła sztuki.

Artistic Effect obsługuje wiele efektów, w tym Pop art, Kreskówka, Magiczne pióro, Farba olejna, Posteryzacja i Szkic.

Kod QR Windows Phone Store

3. Fun Shot

fun shot screen
Fun Shot umożliwia robienie zdjęć i przekształcanie ich w ciekawy i zabawny sposób.

Fun Shot zawiera wiele efektów, w tym Wybrzuszenie, Ściśnięcie, Wirowanie, Skręcanie, Wduszanie, Rozciąganie, Odbicie lustrzane, Kalejdoskop, Tunel i Światło reflektorów.

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.