Samsung i nowe urządzenie SGH-I187

|

samsung_logoLubimy być wcześniej poinformowani na temat nowości. Nawet wcześniej niż chcą tego producenci. W dzisiejszych czasach, ery Internetu bardzo ciężko zachować ważne informacje dla siebie. Toteż często same korporacje postanawiają nie bawić się w tajemnice i prezentują jeszcze przed premierą część danych na temat pewnego produktu. Ostatnia taka sytuacja? Mercedes i model E63 AMG, którego zdjęcia do sieci wpuściła sama marka. Tym samym niemiecka marka mogła w spokoju testować ten model na drogach.

Powracamy do telekomunikacji i Windows Phone. GFXBench po raz kolejny dzisiaj pozwoli nam odkryć nowe urządzenie. Tym razem (gdyby nie tytuł i logo) jest jednak małe zaskoczenie. Kolejna odkryta słuchawka to nie Nokia, a Samsung. Zobaczmy czego możemy się dowiedzieć dzięki stronie z benchmarkami:

sgh-i187 gfxbench samsung

Wyświetlacz 720p, dwa rdzenie i Adreno 305 – tym będzie dysponował Samsung SGH-I187. Kolejna informacja pewna to sam wynik wydajnościowy. Jest on minimalnie mniejszy niż noty Nokii Lumia 920, ale tym samym wyższy niż Samsunga Ativ S i HTC 8X. Tyle pewniaków. Co można więcej powiedzieć? Teraz kolejne zdania to tylko domniemania. Wnioskując po tym, co wiemy dotychczas to istnieje minimalny procent na szansę, że to może być polska wersja Ativa S, którą ujrzymy za niecały tydzień – 20. sierpnia. Inna propozycja? Oczywiście nowe urządzenie z Windows Phone GDR3. Patrząc na powyższe dane i wiedząc, co razem z nową wersją systemu mogą producenci stosować (w kwestii podzespołów) to SGH-I187 będzie celował w średnią półkę cenową.

A Wy macie jakieś propozycje co do tego modelu?

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.

 • sxc

  ciekawe ile ” ekran będzie ;)

  • Łukasz Pająk

   Jak mid end to pewnie cos powyzej 4 cali, ael mniej niz Ativ S.

 • Mariusch

  Gdzie pisze na temat wydajności urządzenia? Zdziwiłem się, że Ativ S i HTC 8X są wolniejsze od Lumii 920 skoro wszystkie posiadają ten sam procesor.

  • Łukasz Pająk

   Na GFXBench są wykresy…

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Jakoś Samsung nie śpieszy się z ofertą w Polsce Ativ(S) i nie rozumiem takiej polityki aby tylko zasypywać rynek bublami z androsyfem-tw