Halo: Spartan Assault Lite do pobrania za darmo

|

Spartan

Halo: Spartan Assault to pełna akcji, dynamiczna strzelanina, osadzona w kultowym uniwersum Halo. Produkcja studiów 343 Industries i Vanguard Games umiejętnie rozwija wątki znane z bestselerowej konsolowej serii. Cena gry to 23,99 zł. Niestety Microsoft zapomniał o udostępnieniu wersji demo, która pozwoliłaby na sprawdzenie gry przed zakupem, więc do dziś można było mówić o „kupowaniu kota w worku”. Do dziś, ponieważ właśnie została udostępniona gra Halo: Spartan Assault Lite, którą możemy traktować jako demo pełnej wersji.

Akcja Halo: SA Lite rozpoczyna się podczas pierwszej bitwy z kampanii Halo: Spartan Assault i zapewnia wprowadzenie do rozgrywki i fabuły pełnej wersji Halo: Spartan Assault. Dokładniej, jest to pierwsza z wielu misji w grze Halo: SA.

Gra Halo: SA Lite pełni rolę dema gry Halo: Spartan Assault i jest dostępna do pobrania całkowicie za darmo.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • Kuba

  Tia, i jak zwykle „brak pamięci” psuję całą zabawę… L820

  • Fobs

   Ze nawet to małe demo Ci nie weszło? Mi po aktualizacji amber folder inne zmalał o 200MB podczas instacji jakiś programików, więc zamiast ubyć to przybyło miejsca. Też 820.

   • Artur Kwiatkowski

    Co ciekawsze, po aktualizacji Amber pliki tymczasowe zajmują zazwyczaj kilkanaście MB (przed było to kilkaset).

    • Bounce

     Po Amber instalując i usuwając często gry/aplikacje zbierają się mb w inne? Przed GDR2 to mi się przez takie instalację dużo nazbierało tam. :p

 • Artur Nowis

  Pobrane zagrane i zadowolony :) L920