Nokia Eos z uchwytem w zestawie

|

oko eos6 dni. Tyle czasu pozostało do oficjalnej premiery Nokii Eos, którą poznamy najprawdopodobniej jako Lumię 909. W jednym z ostatnich newsów zwróciłem uwagę, że wiemy już praktycznie wszystko na temat tej słuchawki. Jednak na wierzch wyszło coś nowego – element, który będziemy otrzymywać w zestawie razem przy zakupie Eosa.

fcc eos uchwyt

Jedną z pierwszych rzeczy po zakupie nowego urządzenia jest przejrzenie całego zestawu, tego co producent nam dostarczył razem z główną “zabawką”. W przypadku najnowszej fotograficznej Nokii największą nowością w stosunku do tego, co obecnie możemy oglądać w pudełkach z telefonem ma być uchwyt, który Lumię 909 jeszcze bardziej upodobni do prawdziwego aparatu cyfrowego czy też kamery. Wiadomość ta wyszła razem ze certyfikacją FCC, którą musi przejść każde urządzenie telekomunikacyjne, aby mogło być sprzedawane.

Razem z tym dokumentem dowiedzieliśmy się czegoś, co było wiadome już przy pierwszym spojrzeniu na Nokię Eos. Dwie kropki umieszczone z tyłu będą służyć do bezprzewodowego ładowania – pod warunkiem, że dokupimy opcjonalną już nakładkę na tył. Podobne rozwiązanie znamy już dzięki Lumii 925.

O jakość zdjęć w przypadku Eosa bym się nie martwił. Teraz także – dzięki uchwytowi – będziemy mogli poprawić wszelkie drgania i zakłócenia. Już 11 lipca będziemy mogli poznać pierwsze próbki z tego aparatu. A osobiście zakupić Lumię 909 będziemy mogli najprawdopodobniej w sierpniu.

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.