Instance, czyli Instagram na WP, z obsługą wideo

|

Instance

O aplikacji Instance pisałem jeszcze kiedy jej nazwa brzmiała „Itsdagram”, ale została zmieniona po interwencji prawników Instagramu. Instance to nieoficjalny klient serwisu Instagram, oferujący niemal wszystkie podstawowe funkcje oryginalnej aplikacji. Z poziomu aplikacji możemy m.in. utworzyć nowe konto, wysyłać zdjęcia, komentować i lubić zdjęcia śledzonych osób.

Jak już wspomniałem, aplikacja nie jest oficjalnym klientem Instagramu, co za tym idzie nie można od niej zbyt wiele wymagać. Nie mniej jednak autor cały czas stara się ją udoskonalać i dodawać nowe funkcje. Jedną z najnowszych funkcji, dodaną w ostatniej aktualizacji jest możliwość wrzucania krótkich, kilkusekundowych klipów wideo. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Instagram zaoferował taką możliwość 20 czerwca, więc autor Instance nadrobił braki w zaledwie dwa tygodnie. Wideo w Instagramie to odpowiedź na usługę Vine stworzoną przez Twittera.

Aplikacja Instance jest dostępna w dwóch wersjach – darmowej i płatnej. Darmowa oferuje wszystkie funkcje wersji płatnej i dodatkowo obsługuje możliwość wyświetlania reklam ( ;) ).

Instance na Windows Phone (FREE):

Kod QR Windows Phone Store

Instance na Windows Phone – 5,49 zł:

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • dzideczka

  Kiedyś będzie na tym wp7.8?!

  • Ghorir

   To pytanie autorowi appki musisz zadać. FB a tym bardziej MS czy Nokia nie mają z nią nic wspólnego.

  • Endo

   Na WP7.8 zainstaluj Instagraph. Można wstawiać zdjęcia na instagrama, tylko w darmowej wersji aplikacji można wysyłać jedno zdjęcie na dobę.

 • Marta

  Na androidzie poniżej wersji 4.1 jeszcze nie ma możliwości wrzucania filmików, więc aplikacja już oferuje więcej niż oficjalny instagram większości użytkowników androida ;)

 • Filip Dunin-Borkowski

  ej ej ej– w sklepie ostatnia data aktualizacji to koniec maja , jakoś mi nie łapie updejta :<

 • Mateusz

  Nie ma żadnej aktualizacji w Windows store

 • Łukasz Pożarski

  Mam problem nie mogę się zalogować ciągle kręci i kręci posiadam lumie 625