Do wygrania silikonowy futerał “Man of Steel”

|

man of steel

Product placement albo po polsku: lokowanie produktu stało się nieodłączną częścią produkcji kinowych i telewizyjnych, a coraz częściej nawet wideoklipów do utworów muzycznych. Z lokowania produktu często zwykła korzystać Nokia. Przykłady? Nokia 5800, która miała być iPhone-killerem, pojawiła się w filmie “Mroczny Rycerz”, Lumia 920 pojawiła się w kilku teledyskach, m.in. Jennifer Lopez, a w ostatnim czasie smartfony z serii Lumia pojawiały się w filmach “Wolverine” i “Człowiek ze Stali” (“Man of Steel”). W “Man of Steel” zobaczymy zarówno starszą Lumię 920 jak i najnowszy, jeszcze nie dostępny na naszym rynku, model Lumia 925. Z tej okazji polski oddział Nokii przygotował nie lada promocję dla fanów Supermana.

Osoby, które kupią smartfon Nokia Lumia 720 lub Nokia Lumia 920 dostaną prezent — specjalny futerał silikonowy Man of Steel. Nie zwlekaj — zapasy są ograniczone, a termin tej wyjątkowej oferty mija szybko.

Oto jak możesz zdobyć specjalny futerał Człowiek ze stali (Man of Steel):

1) Kup nowy smartfon Nokia Lumia 720 lub 920 i zachowaj dowód zakupu.
2) Do 15.07.2013 r. wejdź na stronę http://www.nokia.com/pl-pl/mos-cover i załóż konto Nokia lub zaloguj się, używając dotychczasowego konta Nokia, aby zarejestrować się jako uczestnik promocji.
3) Podczas wypełniania wniosku trzeba będzie podać pewne informacje z dowodu zakupu smartfonu Nokia Lumia 720 lub 920.
4) Po rejestracji zakupu zostaną sprawdzone informacje z dowodu zakupu.
5) W formularzu wniosku podaj swój adres dostawy, a prezent zostanie wysłany w ciągu 30 dni.

Regulamin promocji znajduje się tutaj.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.