Coloud Boom, Knock i Pop: kolorowe i niedrogie zestawy słuchawkowe

|

1200-1-nokia_lumia-625_yellow_with_boom

Firma Zound Industries, która wprowadziła na rynek m.in. słuchawki Marshall, Molami i Urbanears, opracowuje wraz z firmą Nokia serię wysokiej jakości, przystępnych cenowo zestawów słuchawkowych dedykowanych smartfonom. Trzy zestawy słuchawkowe, które dostępne będą pod marką Coloud, noszą nazwy Boom, Knock i Pop, a każdy z nich ma niepowtarzalny wygląd i brzmienie.

Słuchawki Boom dzięki przemyślanej, zamkniętej konstrukcji, nie dopuszczają dźwięków z zewnątrz. Duże poduszki przylegają wygodnie do uszu, a wyściełana, solidna konstrukcja doskonale trzyma się na głowie lub szyi.

boom

Knock, podobnie jak Boom, to słuchawki nauszne. Nagrodzone za wzornictwo słuchawki Knock są lżejsze od modelu Boom i są przeznaczone dla użytkowników o bardziej minimalistycznym stylu.

knock

Pop to słuchawki douszne. Ich kątowa konstrukcja doskonale dopasuje się do ucha, prócz tego użytkownicy w komplecie znajdują trzy pary gumek dousznych o różnych rozmiarach.

pop

Boom, Knock i Pop są wyposażone w zaczep Zound Lasso i płaski kabel — genialne rozwiązanie zapobiegające plątaniu się kabla. Oprócz rozwiązania do porządkowania kabla wszystkie modele zawierają wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych, a także klawisz do odbierania i kończenia połączeń oraz sterowania odtwarzaniem muzyki.

„Bardzo cieszymy się, że wraz z firmą Zound będziemy mogli zaoferować użytkownikom stylowe, kolorowe, wytrzymałe i przystępne cenowo słuchawki. Z modelami Boom, Knock i Pop można słuchać czystego dźwięku muzyki i imponować stylem” — powiedział Jarno Piirainen, szef działu Audio Accessories firmy Nokia.

„Wszystkie trzy modele słuchawek są przeznaczone dla młodych, ambitnych ludzi, pełnych pasji i lubiących muzykę. Wraz z firmą Nokia możemy zaoferować eleganckie słuchawki jeszcze większemu gronu użytkowników z całego świata, którzy cenią sobie świetną jakość dźwięku” — powiedział Konrad Bergström, prezes i założyciel Zound Industries.

Boom, Knock i Pop są dostępne w charakterystycznych dla produktów firmy Nokia kolorach żółtym, jasnoczerwonym lub błękitnym. Słuchawki działają ze wszystkimi smartfonami Nokia Lumia, a także dowolnymi urządzeniami z gniazdem audio 3,5 mm. Modele Boom, Knock i Pop będą dostępne w sprzedaży od września.

źródło: Informacja prasowa


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • kukunamuniu

  Tylko pytanie ile kosztują te Boom, Knock i Pop?

  • binshero

   18-27 EUR.

   • kukunamuniu

    Sprawdziłem na allegro i:
    Boom – 109 zł,
    Knock – 89 zł,
    Pop – 79 zł.

 • DiRXoo

  nie rozumiem całego szumu jak te słuchawki od dawna są w Polsce ? nawet cropp je chyba sprzedaje od niedawna a na urbancity wiszą już z pół roku

 • BartekS

  Wzornictwo słuchawek jest nieco inne. Te dostępne mają kolorową wyściółkę i czarny „plastik”, natomiast te prezentowane na zdjęciach odwrotnie. Cena tych dostępnych to nieco ponad 100 zł.

 • http://infonokia.pl/ Michał Rogowicz

  Ceny nie są złe

 • Kuba

  Co to za apka/odtwarzacz ze zdjecia ?

  • Lucjan

   Nokia mix radio