HTC pracuje nad wariantem One z Windows Phone

|

HTC

Sieć obiegła informacja jakoby HTC miało pracować nad wariantem modelu One pracującym pod kontrolą systemu Windows Phone. Kiedy tylko przeczytałem tę informację pomyślałem, że przecież funkcja BlinkFeed™, która jest wymieniana jako jedna z największych zalet modelu One od HTC, wzorowana jest na interfejsie systemu Windows Phone.

Mówi się, że HTC One z Windows Phone nie będzie całkowitą kopią pierwowzoru, ale będzie na nim w dużym stopniu wzorowany. Urządzenie, podobnie jak pierwowzór ma być wykonane z aluminium. Zastosowany ekran ma mieć przekątną 4-5 cali. Nie zabraknie także system Beats Audio z głośnikami stereo. Niestety w przeciekach zabrakło informacji o tym, czy zostanie zastosowana technologia aparatu UltraPixel. HTC One z Windows Phone miałby pracować pod kontrolą systemu w wersji GDR3.

Według portalu Neowin urządzenie ma ujrzeć światło dzienne jesienią tego roku. Poczekamy i zobaczymy ile jest w tym prawdy ;)

źródło: Neowin


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.