Glean, czyli zbieraj przedmioty w kolorowym świecie

|

glean logo
Przyszła pora na nieco odmienną grę i aplikację zarówno, w stosunku do tego, co prezentowałem wcześniej. Różnica polega na cenie – wcześniej mogliście poznać programy głównie darmowe, teraz przyjdzie Wam zapłacić za grę Glean 3,49zł. Czy to dużo? Sprawdźmy.

Glean to prosta gra podzielona na (obecnie) 160 poziomów, które również są podzielone na światy po 20 plansz każdy. W każdym ze światów mamy to samo zadanie – utworzyć jednym ruchem palca drogę od wyznaczonego startu do ostatniego dużego obiektu. Po drodze musimy zebrać wszystkie duże obiekty – małe są dodatkiem. Oczywiście również nie wolno przecinać linii. Glean trudno opisać, ale na szczęście mogę posłużyć się filmikiem, który od razu objaśni o co chodzi w tej grze:

Jak już wspominałem na początku, za Glean przyjdzie nam zapłacić 3,49zł, ale jest też opcja trial lub osobna aplikacja Glean Free. Obie ograniczają się do tego samego – ilość poziomów została zredukowana do czterdziestu w dwóch najprostszych światach. Ich przejście zajęło mi… niespełna dwie minuty. Także jeżeli chcecie na dłużej posiedzieć przy tej grze, będziecie musieli kupić pełną wersję.

Glean dostępne jest zarówno na Windows Phone 8 jak i Windows Phone 7. Autorzy nie zapominają o tej aplikacji i często aktualizowana przynosi kolejne światy do gry, więc z pewnością zakup będzie się opłacał.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.