Aktualizacja Lumia Amber w sierpniu według Nokia Spain

|

Aktualizacja Lumia Amber

Często nas pytacie kiedy będzie dostępna kolejna aktualizacja systemu Windows Phone 8. Do tej pory jedyną oficjalną informacją dotyczącą daty udostępniania aktualizacji były wakacje 2013. W dniu dzisiejszym hiszpański oddział Nokii opublikował na swoim oficjalnym koncie w serwisie Twitter informację, że aktualizacja Lumia Amber zostanie udostępniona w sierpniu. Wcześniejsze informacje pochodzące od australijskiej sieci Telstra mówiły o lipcu. Tutaj jednak różnica może wynikać z tego, że mowa o innym kontynencie.

Lumia Amber to nazwa aktualizacji dla systemu Windows Phone oznaczonej kodowo jako GDR2. Oczywiście Nokia oprócz nowości dodanych do systemu przez Microsoft zaoferuje także swoje autorskie dodatki. O zmianach jakie przyniesie aktualizacja Lumia Amber i GDR2 pisał Lukasz tutaj i tutaj.

źródło: Twitter


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • Fobs

  Za takie niedotrzymywanie obiecanych terminów to powinny być jakieś kary z urzędu. Może by nie robili ludzi wtedy w bambuko, albo trzymali język za zębami a nie głupio obiecywali.

  • Artur Kwiatkowski

   Nokia nie podawała konkretnych dat, tylko tyle że w okolicach wakacji. Sierpień to wciąż wakacje.

   • qba

    Zobaczymy czy się wyrobią do końca sierpnia, szczególnie z brandowanymi telefonami.

   • ja123

    w 2014 też są wakacje :)

 • Jarek

  Nie było żadnej informacji na temat aktulizacji wp8.1 na konferencji BUILD MIcrosoft….

 • Tom

  Czyli znając Nokię, brandowani dostaną na amerykańskie wakacje, czyli Święto Dziękczynienia. ;)
  Z drugiej strony na androidzie wcale nie jest lepiej (mój Note wciąż na 4.1.2), a apple wypuszcza aktualizację raz w roku.