VEVO – najlepsze teledyski na Twoim smartfonie

|

vevo

VEVO, wiodąca platforma oferująca materiały muzyczne i rozrywkowe, wchodzi do Polski. Dla polskich wielbicieli muzyki wszelkiej maści oznacza to dostęp do ponad 75 tysięcy wysokiej jakości materiałów muzycznych, od teledysków, przez koncerty, po najświeższe wiadomości od zagranicznych i polskich gwiazd estrady.

Cieszę się, że Polska dołącza do rodziny VEVO” – powiedział Nic Jones, wiceprezes VEVO. – “Stale poszerzamy grono artystów dostępnych na każde kliknięcie naszych użytkowników. Jestem przekonany, że dzięki obecności w serwisie artystów takiej miary, jak Brodka, LemON, Pezet, Tres.B, Afromental czy Honey, a także Rihanna czy Justin Timberlake, dajemy im dokładnie to, czego od nas oczekują, w takiej formie, jakiej sobie życzą i na takim urządzeniu, jakie sobie wybiorą bez względu na porę dnia czy miejsce” – dodaje Jones.

Do tej pory materiały VEVO były w Polsce dostępne tylko poprzez portal YouTube. Wejście serwisu do naszego kraju rozszerza jego dostępność o w pełni funkcjonalną stronę internetową VEVO.com, stronę mobilną oraz aplikacje na smartfony (w tym Windows Phone) i konsolę Xbox.

Z zainstalowaną aplikacją VEVO na Twoim urządzeniu z systemem Windows Phone masz możliwość oglądania teledysków, transmisji koncertów na żywo i odkrywania nowych artystów zupełnie za darmo. Miej dostęp do całego katalogu ponad 75 000 teledysków 21 000 artystów.

VEVO TV to całodobowy kanał muzyczny z teledyskami, koncertami i programami specjalnymi, pochodzącymi z olbrzymiego katalogu video VEVO – tworzonego przez fanów dla fanów, bez udziału żadnych algorytmów. Włącz, odpręż się i doświadcz muzyki w jakości HD – od najnowszych teledysków do kultowych już klipów. Pop, hip-hop, rock, R&B, folk – wybór jest tu nieskończony. A jeśli akurat nie masz czasu oglądnąć wideoklipu, który Cię zaciekawił, możesz go po prostu zapisać na listę „Do obejrzenia“. VEVO TV: Always On.

Ściągnij aplikację VEVO i dołącz do milionów użytkowników, którzy już teraz mogą się cieszyć teledyskami w jakości HD, nawet gdy są poza domem. Aplikacja VEVO dla smartfonów z systemem iOS działa w technologii 3G, jednak najwyższą jakość teledysków uzyskasz, łącząc się za pośrednictwem Wi-Fi.

Funkcje:

  • filmy emitowane na zasadzie wyłączności, premiery, listy przebojów, najpopularniejsze listy odtwarzania, wykonawcy w trasie oraz oryginalne programy muzyczne VEVO
  • Łatwo udostępniaj filmy znajomym na Facebooku
  • Dostęp do lokalnie zapisanych list odtwarzania bez konieczności logowania się
  • Synchronizacja Twoich list odtwarzania w chmurze, niezależnie od tego czy znajdują się w Internecie, czy na komórce
  • Darmowe teledyski wysokiej jakości
  • Dostęp do całego katalogu VEVO, liczącego ponad 75 tys. teledysków ponad 21 tys. wykonawców
  • Filmy i premiery emitowane na zasadach wyłączności oraz wybór występów na żywo
  • Łatwe udostępnianie filmów znajomym na Facebooku
  • Strona znajomych na Facebooku, na której znajdziesz listy odtwarzania tworzone przez Twoich znajomych i zaprosisz osoby, które jeszcze nie są w VEVO
Kod QR Windows Phone Store

 

źródło: informacja prasowa


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.