Samsung aktualizuje aplikacje Now i RSS Times

|

samsung zone

Tak jak inni producenci telefonów z systeme Windows Phone, tak i Samsung posiada swój dział w Sklepie Windows Phone. „Samsung Zone” jest o dziwo odrobinę bardziej zasobny w aplikacje niżeli „HTC Hub”, ale o wiele mniej niż „Nokia Collection”. W dniu dzisiejszym zostały zaktualizowane dwie z aplikacji dostępnych w Zonie Samsunga:

Samsung Zone: Now

Rozwiązanie „Now” zapewnia codzienne podstawowe informacje w pojedynczym widoku panoramy.

Możesz sprawdzić dzisiejszą prognozę pogody, najnowsze wyniki notowań giełdowych, kursy wymiany walut, a także najciekawsze tweety. Przesuwając palcem po ekranie od jednej krawędzi do drugiej, z łatwością uzyskasz wszystkie informacje. Korzystając z technologii Push, można aktualizować zawartość bieżącą kafelków, np. aktualną pogodę czy wiadomości.

Kod QR Now - Samsung Zone - Windows Phone Store

Samsung Zone: RSS Times

RSS Times to stylowa aplikacja Google Reader dla systemu operacyjnego Samsung Windows Phone 8. Zaloguj się za pomocą konta Google, aby zsynchronizować listę kanałów i wybrać ulubione kanały do korzystania w telefonie. Intuicyjny układ przeglądarki artykułów umożliwi szybkie przeglądanie artykułów w kanale, natomiast układ czasopisma zapewni wyjątkowy komfort czytania.

Czytnik RSS Times umożliwia również natychmiastowe udostępnianie artykułów za pośrednictwem poczty email.

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.