Oglądaj konferencję #XboxReveal na swoim smartfonie

|

#XboxReveal

Durango, Xbox Next, Xbox 720, Xbox Loop, Xbox 8, Xbox Fusion, po prostu Xbox, a może Xbox Infinity? Odpowiedź na to i inne pytania poznamy dziś wieczorem na konferencji #XboxReveal, na której to zostanie zaprezentowana nowa generacja jednego z najlepszych dzieł Microsoftu – konsoli Xbox.

Z racji, że nijak ma się to do tematyki naszego portalu przejdę od razu do sedna. Na pewno zagląda tutaj wiele osób, którzy wybrali smartfona z Windows Phone ze względu na posiadanie konsoli Xbox. Na ppewno część z nich jest ciekawa co zostanie zaprezentowane na konferencji #XboxReveal. Niestety, niektórzy z losowych przyczyn nie będą mogli obejrzeć wideorelacji z konferencji w domu przy monitorze. Z myślą o tych osobach Microsoft przygotował aplikację Live Events Player przeznaczoną na smartfony z systemem Windows Phone, na której będzie można obejrzeć relacje z prezentacji nowej generacji Xboxa.

Konferencja #XboxReveal odbędzie się dzisiaj o godzinie 19:00 – zapraszam do pobierania aplikacji i oglądania prezentacji :-)

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • http://twitter.com/AK47Adrian Adrian

  Wp7 nie obsługiwane? ;/

  • Artur Kwiatkowski

   Na to wygląda ;)

   • Arter

    To ja dzienkuje, windows phone według mnie jest niewarty wiecej niz 800zł za słuchawke, za pieniądze wydane na lumie najnowszą mam iphonea, który niezostanie zapomniany po 2 latach, jeszcze te tajemnice microsoftu z aktualizacjami, robią z nich jakies prestizowe punkty, a i tak konczy sie dodaniem banalnej funkcji, więcej jak połowy urzywanych aplikacji niema na wp, filmiki odtwarzają sie w nowym oknie, zamiast na steonie w przeglądarce, multitasking to katorga, a najgorsze ze wp7 i wp8 dla przeciętnego urzytkownika posiada te same funkcjie, więc po co mam kupowac nowy telefon skoro nic wiecej od niego niedostane, aparatu nieurzywam bo mam zbyt nudne na to zycie, więc co mi od wp7 i czemu ciągle pokazujecie jaki on jest głupi, skoro 7miesięcy temu sami mnie na niego namówiliscie pozdrawiam „lumia 900

    • norbe

     wp7 i wp8 właśnie niewiele się nie różnią. Właśnie o to chodzi z telefonami z WP że czy kupisz za 500 zł czy za 2000 telefon działa tak samo szybko i sprawnie więc nie opłaca się kupować drogich windows-phonów tylko dla 8ki i paru bajerów.

     Poczekamy jeszcze z rok, będzie wielu następców L920, telefon już strasznie spadł na wartości za rok może będzie szansa kupić go w rozsądnej cenie.

     • http://www.facebook.com/maciej.jachnowicz Maciej Jachnowicz

      Naprawdę?! Nie warto dla tego aparatu w L920 [przyszłej L925]? Moja L820 robi jak dla mnie świetne zdjęcia. Rozmiar ekranu także nie ważny? Do tego dochodzi płynność przeglądarki, która na WP8 bije 90% Androidów [nawet na Lumii 520 czy HTC 8S].

    • gregor

     teraz spokojnie można wyrwać za 1400 zł a za 1600 to już 100% nówka prosta z salonu :) nie otwierana . Sam właśnie sprzedałem Lumie 720 mimo twego że była świetna stwierdziłem, że mi L 900 wystarczy a ja poczekam sobie spokojnie na windowsa nowego może 9 :D, a Lumia 900 to fantastyczny telefon według mnie jakość zastosowanego „plastiku” w L 900 jest ogromna różnica a ja stwierdziłem, że wolę jednak pancerną L900/920 :D niż super cienka i bardzo lekką L 720,

 • masquamacus

  wp7 jest już za stare na nowego xboxa :P to była wersja beta nowego systemu, który aktualnie znajduje się w fazie beta do nowego systemu, który prawdopodobnie wyjdzie w fazie beta

 • b

  wp8 tez nie obsługiwane, aplikacja nie działała