Odświeżony Facebook i YouTube trafią na Windows Phone 7

|

windows phone

W ostatnim czasie doczekaliśmy się, tfu, przepraszam, użytkownicy smartfonów z Windows Phone 8 doczekali się dużego odświeżenia kilku popularnych aplikacji ze Sklepu. Mowa przede wszystkim o stworzonych przez Microsoft klientach serwisów Facebook i YouTube. Dużej aktualizacji doczekała się także aplikacja Foursquare, ale za tę aplikacje nie odpowiada Microsoft.

Ich premiera została ogłoszona przez Joe Belfiore na jego Twitterze, co staje się powoli tradycją w przypadku popularnych gier i aplikacji. Domyślcie się, jaka była reakcja użytkowników starszych smartfonów z Windows Phone 7, którzy po raz kolejny zostali pominięci. Z racji wielu narzekań Joe Belfiore „ćwierkną” ponownie, zapewniając, że nowa aplikacja YouTube i Facebooka trafi wkrótce na system WP7, niektóre inne także.

joe belfiore

Jako pierwsza na system Windows Phone 7 pojawi się nowa aplikacja YouTube. „Trochę dłużej” będzie trzeba poczekać na nowego Facebooka (beta). Nie wiadomo jakie inne aplikacje trafią na WP7, dużo mówi się o wspomnianej wcześniej nowej aplikacji Foursquare.

źródło: Twitter


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

  • Czarna

    Ciekawe na ile z własnej woli, a na ile użytkownicy to wymusili swoimi wpisami, ale… Najważniejsze i miło, że będzie też na wp 7. :) Czasami mam takie wrażenie, jak by ten system ogólnie się nie liczył, a tutaj takie bądź co bądź, jednak miłe zaskoczenie. :)

    • Użytkownik wp 7

      Dobrze gada ten wyżej!1