Wideorelacja: Historia Nokia Lumia – ciąg dalszy

|

Nokia

14 maja w Londynie odbędzie się konferencja Nokii na której zostaną zaprezentowane nowe modele z serii Lumia. Nokia zapowiada to wydarzenie jako „nowy rozdział historii Nokia Lumia”. Zobaczymy na pewno model o kodowej nazwie Catwalk, który ma być bezpośrednim następcą Lumii 920 – nowym flagowcem Finów.

Nokia Catwalk ma być pierwszym modelem z serii Lumia wykonanym z aluminium, dzięki czemu będzie on lżejszy i smuklejszy od swojego poprzednika. Jest to odejście od tradycji wykorzystywania poliwęglanu dla highendowych Lumii, a także „nowy rozdział” w wyglądzie smartfonów Lumia. Wiele osób twierdzi, że Catwalk będzie kolejnym dużym krokiem w dziedzinie fotografii mobilnej, co widoczne jest także na zapowiedzi, którą możecie obejrzeć poniżej. Czyżby szykowała się kolejna rewolucja fotograficzna od Nokii? :-)

Konferencja rozpocząć się ma o godzinie 11:00 czasu polskiego. Wideorelacje z wydarzenia będzie można oglądać po kliknięciu tutaj. My natomiast planujemy przeprowadzić relację tekstową dla wszystkich, którzy z losowych przyczyn nie będą mogli oglądać materiału wideo. Do przeczytania jutro około godziny 11 ;)

Artur Kwiatkowski 14 maja 201309:58

Niestety, z przyczyn czysto technicznych zrezygnowaliśmy z przeprowadzenia relacji tekstowej za co najmocniej przepraszamy. Chcemy oszczędzić Wam i sobie nerwów (błąd 502 Bad Gateway).

Artur Kwiatkowski 13 maja 201317:07

Startujemy jutro około godziny 11:00 :-)


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • jh82pl

  trzeba wcześniej wstać ;)

 • Adam

  Na teaserze są dwa różne telefony.

 • Arkhan

  Możecie podać tutaj jakieś info co do godziny i gdzie będzie transmitowana ta konferencja? :)

 • Karol

  Można liczyć na zniżkę starszych Lumii po premierze 925?