Wideorelacja: Historia Nokia Lumia – ciąg dalszy

|

Nokia

14 maja w Londynie odbędzie się konferencja Nokii na której zostaną zaprezentowane nowe modele z serii Lumia. Nokia zapowiada to wydarzenie jako “nowy rozdział historii Nokia Lumia”. Zobaczymy na pewno model o kodowej nazwie Catwalk, który ma być bezpośrednim następcą Lumii 920 – nowym flagowcem Finów.

Nokia Catwalk ma być pierwszym modelem z serii Lumia wykonanym z aluminium, dzięki czemu będzie on lżejszy i smuklejszy od swojego poprzednika. Jest to odejście od tradycji wykorzystywania poliwęglanu dla highendowych Lumii, a także “nowy rozdział” w wyglądzie smartfonów Lumia. Wiele osób twierdzi, że Catwalk będzie kolejnym dużym krokiem w dziedzinie fotografii mobilnej, co widoczne jest także na zapowiedzi, którą możecie obejrzeć poniżej. Czyżby szykowała się kolejna rewolucja fotograficzna od Nokii? :-)

Konferencja rozpocząć się ma o godzinie 11:00 czasu polskiego. Wideorelacje z wydarzenia będzie można oglądać po kliknięciu tutaj. My natomiast planujemy przeprowadzić relację tekstową dla wszystkich, którzy z losowych przyczyn nie będą mogli oglądać materiału wideo. Do przeczytania jutro około godziny 11 ;)


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.