Angry Birds Rio niebawem trafi do Sklepu

|

angry birds

Rovio nabiera rozpędu ze swoimi produkcjami na system Windows Phone – w ostatnich dniach dostaliśmy znacznie odświeżone klasyczne Angry Birds, a jakiś czas temu Amazing Alex. Na tym nie koniec. Na oficjalnym blogu Windows Phone, przy okazji premiery odświeżonego Angry Birds zapowiedziano kolejną odsłonę „wściekłych ptaszków” – Angry Birds Rio, która ma zadebiutować już niebawem.

And speaking of future releases—I’m hearing that that Angry Birds Rio is on the way for Windows Phone “very soon.”

Tym razem Angry Birds nie walczą ze świniami, ale ich zadaniem jest uwalnianie innych egzotycznych ptaków. Gra nawiązuje do fabuły filmu kinowego „Rio”. Poniżej zwiastun gry:

Po premierze tej odsłony na Windows Phone będą dostępne już wszystkie części „wściekłych ptaszków”. Jak to mówią – lepiej późno niż wcale. Od siebie mogę jedynie zachęcić do czekania – według mnie odsłona Rio jest najlepszą i najciekawszą ze wszystkich części. Zapewne gra podobnie jak poprzednie będzie należała do kolekcji xbox live. O premierze na pewno Was poinformujemy ;)

P.S. Być może wkrótce doczekamy się także świetnej gry od Rovio – Bad Piggies.

źródło: blogs.windows.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • http://www.facebook.com/marek.tytula Marek Tytuła

  Zapewne obydwie gry wspomniane w artykule – Angry Birds: Rio oraz Bad Piggies(przypuszczalnie) – będą płatne.

  • Artur Kwiatkowski

   Czy zapłacić za grę to coś złego? Zwłaszcza, że to tylko 3,49 zł, żaden majątek. Nie róbcie z siebie ofiar.

   • http://www.facebook.com/IamRoslin Grzegorz Wójcicki

    Ja na przykład nie mam nic przeciwko płatnych grach, ale sytuacja komplikuje się kiedy jedyną dopuszczalną formą płatności jest karta kredytowa. Specjalnie w tym celu udałem się do banku i po weryfikacji okazało się, iż jako student nie posiadam zdolności kredytowej i po sprawie. Próbowałem też dowiedzieć się czy w salonie Orange uda się aktywować płatność z poziomu konta mojego telefonu, ale z tego również nic nie wynikło. W ten sposób z zakupów w Marketplace jestem wyłączony i bardzo ubolewam, że nie zostało to rozwiązane w inny sposób. No i oczywiście wiem, że cudowny WP8 obsługuje konto PayPal, jednak muszę jeszcze poczekać trochę czasu, aż cena nowych Lumii nieco spadnie.

    • Artur Kwiatkowski

     Nie trzeba karty kredytowej. Zwykła debetówka wystarczy. Można też zakupić kartę prepaid.

     • http://appsportal.pl/ Michał Pawlicki

      karty debetowej nie przyjmie, już sprawdzałem…

     • Artur Kwiatkowski

      Z jakiego banku była karta? U mnie przyjmuje z Aliora, mBanku i Inteligo.

     • http://appsportal.pl/ Michał Pawlicki

      ING i mBank….

   • Tommy Ramone

    Ja nie uwazam ze placenia za gre/aplikacje to cos zlego. Drazni mnie natomiast ze te same tytuly na innych platformach sa darmowe a wp8 zawsze pod gore

  • http://www.facebook.com/antyhaker93 Konrad Uroda-Darłak

   Ty pewnie dobry samarytanin byś swoje gry za darmo rozdawał. Osobiście wole zapłacić i mieć bez reklam, niż jak na Androidzie – wszystko za free, ale z durnymi reklamami (już pomijam żałosnych ludzi używających wtedy adblocka i inne tego typu).

  • http://www.facebook.com/marek.tytula Marek Tytuła

   Ja nic nie mówię, że nie płacenie za gry to coś złego. Sam płacę za gry, ale te droższe ( BF3, SimCity, blablabla).

 • TimeToDeath

  Płatne jak płatne, ale pewnie tylko wp8…

  • Artur Kwiatkowski

   Rovio udostępnia wszystkie swoje gry zarówno na WP8 jak i WP7.

 • http://www.facebook.com/IamRoslin Grzegorz Wójcicki

  Na WP7.8, w pierwszej części Angry Birds wyparowało Xbox Live, z tego co pamiętam w Star Wars również nie było dostępne, także i w tym przypadku mam wątpliwości. Mało podoba mi się to jak Microsoft zaniedbuje urzytkowników starszego systemu. Najlepiej wyrzucić stary telefon i pędzić po nowy, żeby móc korzystać ze wszystkich ciekawych ofert. I nie chcę być źle zrozumiany, domyślam się, że nowsze telefony posiadają mocniejsze podzespoły, ale jest mnóstwo prostych gier i aplikacji, w których WP7.8 jest zupełnie pomijany

 • http://www.facebook.com/mateusz.waszczuk.92 Mateusz Waszczuk

  Bad Piggies uważam, że niedługo też dadzą. Wystarczy włączyć klasyczne Angry Birds i jest tam epizod Bad Piggies. Po wejściu w niego jest link, który narazie prowadzi na fanpage. W przyszłości obstawiam, że będzie prowadzić od marketplace.