Angry Birds Rio już dostępne do pobrania

|

angry birds

Na początku miesiąca zapowiadałem, że w niedługim czasie kolejna odsłona „Wściekłych Ptaków” od Rovio trafi do Sklepu Windows Phone. Tak też się stało! W Windows Phone Store właśnie została udostępniona do pobrania gra Angry Birds Rio w wersji na Windows Phone 8 oraz Windows Phone 7. Niestety, ta druga nie jest włączona do kolekcji Xbox live, więc użytkownicy WP7 mogą zapomnieć o zdobywaniu osiągnięć.

Angry Birds Rio to w mojej opinii najlepsza odsłona serii. Tym razem „Wściekłe Ptaki” nie walczą ze świniami, ale ich zadaniem jest uwalnianie innych egzotycznych gatunków. Gra nawiązuje do fabuły filmu kinowego Rio.

W Angry Birds Rio, gwiazdy gry zostają porwane i zabrane do magicznego miasta Rio de Janeiro, gdzie po spektakularnej ucieczce porywaczom wyruszają na odsiecz przyjaciołom – Blu i Jewel, czyli dwóm rzadkim arom, gwiazdom filmu „Rio”.

Angry Birds Rio na Windows Phone 8:

Kod QR Windows Phone Store

Angry Birds Rio na Windows Phone 7:

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • Piotrek

  kiedy będzie Bad Piggies?

  • Artur Kwiatkowski

   To jedyna gra z kolekcji Rovio, która nie trafiła jeszcze na Windows Phone. Zapewne wkrótce doczekamy się i jej :)

   • CODER_BEST

    Miała być 9 listopada 2012 roku :)…..

   • hupi123

    Pewnie wyjdzie tylko na Wp8, ponieważ gra Bad Piggies została ztworzona w Unity 3D i do tego programu istnieje tylko wersja beta pacha dodającego możliwość wyeksportowania gry na WP8.

 • http://www.facebook.com/w1eho Wie Hurra

  Bardzo cieszy mnie fakt że na windę trafia coraz więcej gier. Najbardziej jednak nie mogę się doczekać Real Racing 3.

  • http://twitter.com/GrzegorzReczek Grzegorz Reczek

   a ja mam nadzieję, że trafi na urządzenia z 512 RAM :P

 • andrew

  Panowie moze napiszecie o tym ze wp8 przegonilo bb i jest na 3cim miejscu jesli chodzi o systemy mobilne, albo o kontrowersjach jakie wywolala aplikacja you tube. Widze ze na tej stronie kazdy tylko zachwala wp a jesli dzieje sie cos zlego to juz nie napiszecie.