Red Stripe Deals – cotygodniowe promocje w sklepie Windows Phone

|

red stripe deals

Ostatnimi czasy użytkownicy Windows Phone nie mogą narzekać na brak promocji w Sklepie Windows Phone. Mam dla Was dobrą nowinę! Od teraz promocje staną się cotygodniową tradycję ;-) Wszystko za sprawą nowej kolekcji Red Stripe Deals, która po raz pierwszy w Sklepie Windows Phone pojawiła się w dniu wczorajszym.

Red Stripe Deals to cotygodniowa promocja na trzy popularne pozycje ze Sklepu Windows Phone. Znajdziemy w niej: jedną grę z kolekcji xbox live, jedną grę indie (niezależna gra komputerowa) i jedną popularną aplikację, każda z nich będzie przeceniona o co najmniej 50%. Nowe promocje będą startowały w czwartki o czym na pewno będziemy przypominać.

W tym tygodniu:

Red Stripe Deals – Assassin’s Creed™ – Altaïr’s Chronicles HD

Kod QR Promocja - Assassin's Creed™ - Altaïr's Chronicles HD - Windows Phone Store

Red Stripe Deals – Runtastic PRO

Kod QR Promocja - Runtastic PRO - Windows Phone Store

Red Stripe Deals – King Oddball

Kod QR Promocja - King Oddball - Windows Phone Store

źródło: blogs.windows.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • THR

  Świetna wiadomość, wreszcie będą regularne promocje :) WP rośnie w siłę, w ostatnim czasie wyszło mnóstwo nowych aplikacji i gier. Od początku lubiłem WP, nawet mimo wcześniejszych niedoróbek, ale teraz to już naprawdę nie ma na co narzekać. Pełnoprawny, funkcjonalny i ciekawy system z już sporym i ciągle rozsnącym zapleczem aplikacji.

 • http://www.facebook.com/maciej.jachnowicz Maciej Jachnowicz

  Łoo….King’s Oddball to kapitalna gra, polecam szczerze. Pogrywałem w demko, ale jak na taką „zapchaj nudę” za 7 zł to dużo, 3,49 już jednak mogę poświęcić. ;)

 • http://moje-recenzje.2ap.pl/ Lucasso

  Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, jak kupić cokolwiek w WP Store, nie mając karty kredytowej?

  • THR

   np. za pomocą nr. zwykłej karty płatniczej – o ile twój bank pozwala, a większość pozwala, czasem tylko ta możliwość nie jest włączona domyślnie.

  • prV

   Przedpłacona wirtualna karta debetowa BZWBK lub PayPal.