LUMIA pusher – miej zawsze najnowsze funkcje i ulepszenia

|

lumia

Niektórzy z Was o tym nie wiedzą, ale smartfony Nokia Lumia wprowadzają wiele nowych funkcji i ulepszeń do systemu Windows Phone. Wystarczy spojrzeć do listy aplikacji w menu ‘Ustawienia’ – sieć+, wyświetl+dotknij, audio, kontrola pamięci, itd., to wszystko to dodatki od Nokii dla nas. Dzięki nim mamy m.in. graficzny equalizer, zredukowany zestaw znaków w sms-ach i wiele innych. Jednak zdarza się tak, że telefon nie informuje nas o dostępnej aktualizacji dla tych aplikacji. Tutaj pojawia się aplikacja LUMIA pusher.

LUMIA pusher to zbiór odnośników do dodatkowych aplikacji od Nokii, dzięki czemu pozwala ona sprawdzić ręcznie dostępność aktualizacji dla aplikacji z ustawień. Mogłoby się wydawać, że jest ona zbędna, jednak jeśli zależy nam na aktualności wszystkich aplikacji to warto ją zainstalować. Aplikacje o których mowa to: sieć+, info+dodatki, punkt dostępu, kontrola pamięci, wyświetl+dotknij, konto nokia, akcesoria, audio, prześlij opinię do nokii. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nie wyszukamy ich z poziomu Sklepu Windows Phone, musimy posiadać link.

Moim zdaniem aplikacje warto zainstalować “na raz”, aby sprawdzić dostępność aktualizacji wymienionych wcześniej aplikacji, a następnie usunąć. W przypadku przywrócenia ustawień fabrycznych może okazać się bardzo pomocna :)

źródło: WMPU

 

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.