Już jest – Modern Combat 4: Zero Hour trafia do Sklepu!!

|

modern combat 4Taaak, doczekaliśmy się! Modern Combat 4 jest już dostepny w Sklepie Windows Phone 8. Prawdopodobnie najpiękniejsza obecnie gra na wszystkie dostępne smartfony, nie tylko z systemem Microsoftu. Jednak wersja na Nasz system przynosi mały, lecz jakże przyjemny dodatek – w pełni obsługuje korzyści z Xbox Live, także możemy z naszymi znajomymi w prosty sposób komunikować się i zapraszać do wspólnej gry.

Wspominałem tą cudowną grafikę, nazywaną wręcz „jakością konsolową” przez anglojęzyczne media, która jest wspomagana przez silnik fizyczny Havok? Chyba tak. ;-) Cóż, co ja będę się więcej rozpisywał. Napaleni gracze wiedzą co to i nawet tego nie przeczytają tylko od razu zeskanują poniższy kod QR, a nieobeznanych (jakimś cudem…) odsyłam do starszego newsa, w którym zapowiadaliśmy ten tytuł. Gra wyłącznie na urządzenia z 1GB pamięci RAM. Na koniec małe odświeżenie i gameplay z Lumii 920:

Linki do pobrania Modern Combat 4 – cena 23,99 zł (Uwaga! Waga gry aż 1011MB) :

Kod QR - Modern Combat 4Modern Combat 4 - Windows Phone Store

źródło: WPC


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)

 • http://www.facebook.com/maciej.jachnowicz Maciej Jachnowicz

  Ok, moja Lumia 820 niemal płonie, a jeszcze nie skończyłem triala. ;-) Gra kapitalna! Już wiem po co zmieniłem z 8S na ten telefon. I tak samo teraz widzę, jaki ten ekran mały…jak ta gra pięknie by wyglądała chociaż na L920, nie mówiąc już o Ativ S.

 • sha4ky

  Działa świetnie na L920, tylko ta cena. Trzeba czekać na promocje !

  • http://www.facebook.com/maciej.jachnowicz Maciej Jachnowicz

   Oj, to możesz jeszcze poczekać. ;-) Takie promocje czasem są na premierę, jak nie ma to może być nawet za pół roku dopiero. W tej grze bardzo ważny jest też multiplayer, który będzie dłuuugoo żył.

  • Mefistofeles91

   Stać Cię na L920 ale na grę już nie? Gra jest przebajeczna i warta swojej ceny… Filmik wyżej nie daje nawet 1/10 tego efektu i grafiki…

   • http://www.facebook.com/maciej.jachnowicz Maciej Jachnowicz

    Hę…cóż, może po prostu ma L920-tkę na abonament, za pierwszą ratę zbierał jakiś czas i teraz musi płacić 100 zł abonamentu, i ot tak nie stać go już wydać 25 zł, i woli za to kupić parę piw? (mój przykład także)

   • sha4ky

    Tak, stać mnie na L920. I tak stać mnie na grę za 25 zł. Ale nie bawi mnie aż tak i nie mam czasu więc taką grę traktuje jako pokaz możliwości telefonu. W wolnym czasie wole FPS na PC ;)

    • http://www.facebook.com/w1eho Wie Hurra

     Też mam Lubię 920 i upoluję Modern Combat 4 w promocji… co w tym dziwnego? Kupuję dużo gier i szkoda mi płacić za każdą pełną cenę,

 • arek

  Czemu pokazuje mi ze mam wolne 3,2 gb pamieci, a jak chce zainstalowac gre to wyskakuje komunikat, ze mam za malo pamieci?? Moj telefon to lumia 820

 • http://www.facebook.com/michal.szulczewski Michał Szulczewski

  Świetna gra już trochę pograłem i nie żałuję że wydałem tą kasę,naprawdę polecam!!!

 • Pingback: Gameloft – na grach mobilnych