Cut the Rope: Experiments od ZeptoLab już dostępne do pobrania

|

cut the rope

Do Sklepu Windows Phone trafiła właśnie gra Cut the Rope: Experiments. Jest to kontynuacja jednego z największych mobilnych hitów, należąca do gatunku zręcznościowych gier logicznych. W roli głównego bohatera powraca mały zielony stworek o imieniu Om Nom, a naszym zadaniem ponownie jest nakarmić go słodyczami. Nie jest to jednak sprawą łatwą i wymaga pokonania masy przeszkód. Grę, podobnie jak część pierwszą, stworzyło studio Zeptolab.

W Cut the Rope: Experiments Om Nom staje się obiektem badań naukowych, jakie postanowił na nim przeprowadzić pewien szalony Profesor, który bardzo chętnie służy komentarzem podczas przechodzenia kolejnych poziomów. Graczowi nie pozostaje nic innego jak wesprzeć przesłodkiego bohatera i przeprowadzić go przez 5 zróżnicowanych obszarów, podzielonych na 125 poziomów-eksperymentów. W ten sposób niezwykłe laboratorium naukowca staje przed graczem otworem. Podstawowymi nowościami względem bestsellerowej części pierwszej są nowe elementy mechaniki rozgrywki – m.in. pistolet wystrzeliwujący linkę z hakiem, rakiety, a także woda.

Cut the Rope: Experiments zostało włączone do kolekcji xbox live, więc zabawę urozmaici zdobywanie różnorodnych „acziwów” ;-) Martwi może tylko cena. Pierwsza część (dostępna tutaj) była do kupienia za 3,49 zł, za „Experiments” zapłacimy trzykrotność tej kwoty, czyli 10,49 zł.

Aktualizacja: Cena gry została obniżona do 3,49 zł. Ja kupuje, a Wy? ;-)

Cut the Rope: Experiments na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • Cris xd

  Choć gra jest świetna to cena zaporowa… :(

 • marcin

  gdyby obniżyli te ceny.. Tak na pewno nie przekonają ludzi do kupienia smartfona z WP..

  • gregor

   To nowość w WP pewnie jeszcze stanieje :) a być może uda się kiedyś ja wyrwać za darmo :)

 • Ghorir

  Fakt że tanio nie jest, ale z drugiej strony nie rozumiem ludzi którzy mają telefon za 800-1000 (o L920 nawet nie wspominając) i narzekają na grę która kosztuje tyle co kilka piw albo niecałe dwie paczki fajek…

 • super-chruper

  3,49 zł to ja rozumiem. Kupuję natychmiast:-)

 • Seba Bitn

  na L920 mam i ja

 • Bar3nho

  Super reflex. Ja demo tej gry już mam od chyba 5 dni :D

  • wajdzik

   Komentarz napisałeś 3 dni temu, a artykuł patrząc po komentarzach pojawił się 8 dni temu (teraz jest data sprzed 3 dni, bo był aktualizowany) więc prosta matematyka. 3+5=8, gdzie 3 to czas pomiędzy moim, a Twoim komentarzem, 5 to czas jaki Ty masz grę, a 8 to czas od kiedy ten artykuł tu wisi.

   • Bar3nho

    Ale widzialem appke juz wczesniej. Dobra sry mój błąd :)

 • Bolek

  Naprawdę, żal jak widzę ludzi wypowiadających się, że 10zł to za dużo. Przy najgorszym wynagrodzeniu krajowym to półtorej godziny pracy. Już bez przesad wiecznie za drogo.