Modern Combat 4: Zero Hour trafi do Sklepu w kwietniu

|

Modern Combat

Gameloft rozpoczął prawdziwie frontalny atak na Sklep Windows Phone oraz na najpoważniejszych graczy. Miesiąc temu dostaliśmy wyścigówkę Asphalt 7, niedługo później Real Fooball 2013 razem z Amazing Spider-Man, a kilka dni temu Dark Knight Rises wraz z Shark Dash. Następnym tytułem w kolejce wydaje się być „mobilne Call of Duty” – Modern Combat 4: Zero Hour.

Jak donosi WinPhoneLive.ru po rozmowie z menedżerem Gameloftu, największy hit francuskiego producenta pojawi się w kwietniu na Windows Phone 8. Jednak głównym tematem była rozmowa na temat problemów z certyfikacją PEGI w Rosji. Jak mówi:

„Ciężko pracujemy nad wydawaniem gier na platformy Xbox oraz Windows Phone w Rosji z wymaganą klasyfikacją. Wiemy jak Rosyjscy gracze pragną gier od Gameloft na ich telefonach Windows Phone, i bardzo Nas cieszy tak duże oczekiwanie, dlatego staramy się jak najszybciej dostarczyć te gry na teren Rosji.”

Rosja z pewnością nie jest największym rynkiem, dlatego jeżeli coś się pojawi tam, to możemy być pewni premiery w Naszym kraju. Dla wielu graczy Modern Combat to najbardziej oczekiwana gra, nie tylko ze względu na jakość i ekskluzywność. Trzeba przyznać, to jedna z jedynych poważnych gier z gatunku shooter-FPS. Do tego dochodzi ta wsp-nia-ła grafika! Serio, jak spojrzałem na trailer (poniżej) czy inne filmiki prosto z gry, to myślałem, że oglądam starszą Call of Duty 4. W grze zastosowano silnik fizyczny Havok, znany z wielu dużych tytułów na komputery osobiste i konsole obecnej generacji.

Za taką jakość jednak przyjdzie zapłacić te 23,99 zł jak za wszystkie największe tytuły od Gameloft. Oby tylko nie było problemów z optymalizacją jak w przypadku Amazing Spider-Man. Poniżej wspomniany trailer z wersji na Androida:

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)

 • http://www.facebook.com/cezary.pietrzak.7 Cezary Pietrzak

  Pójdzie na HTC 8S?

  • http://windows-phone.pl/ Artur Kwiatkowski

   Nie. Pomijając za słaby CPU i GPU jest za mało pamięci wewnętrznej.

   • http://www.facebook.com/maciej.jachnowicz Maciej Jachnowicz

    Tak się składa, że Adreno 305 prezentuje podobny poziom co Adreno 225. ;) Tak, też nie mogłem uwierzyć, gdzieś kiedyś podawałem link do testów różnych układów graficznych w smartfonach. Różnice były niemal znikome po między 225 i 305.
    Procesor to także różnica tylko 500 MHz w taktowaniu, i przy ciut lepszej optymalizacji nie byłoby różnicy. Także….gdyby tylko więcej RAM….

  • Karol

   Zgaduje, że wymaga 1GB RAM… Szkoda czyli, pewnie nie pogram…

 • Damian

  Znów na WP8 wiadomo coś o nowościach na wp7?

  • http://windows-phone.pl/ Artur Kwiatkowski

   Nie sądzę aby większe tytuły miały jeszcze trafić na WP7.

 • Cris xd

  No, wkońcu wypróbuje możliwości Lumii 920.
  Ostrze zęby również na N.O.V.E. 3.

 • Ziom41

  Cóż nam po tych grach, jak optymalizacja jest zerowa. I gdy taki Asphalt 7 chodzi na Arc S to na WP na HTC 8S i Lumii 620 nie rusza

 • Lolek

  jak dobrze mieć HTC 8X :D