[Aktualizacja] Joe Belfiore zapowiada kolejną aplikację

|

Joe Belfiore
Joe Belfiore zdecydowanie polubił Twittera. Przypominam, pod koniec lutego na twitterze ogłosił, że ma na swoim smartfonie z Windows Phone zainstalowane aplikacje (w tym gry), które oficjalnie nie są jeszcze dostępne w Sklepie. W ubiegły poniedziałek (18.03) zapowiedział, że będzie to dobry tydzień dla tych, którzy chcą się dowiedzieć jakie aplikacje miał na myśli. Wiemy już, że chodziło o aktualizację Skype, grę The Dark Knight Rises oraz aplikację radiową Pandora (tylko USA).

Na tym nie koniec. Na profilu Joe pojawiła się kolejna zapowiedź, sugerująca, że kolejna aplikacja (lub gra) zadebiutuje już w poniedziałek – przecież tydzień trwa od poniedziałku do poniedziałku ;-) Jaką aplikację typujecie?

Aktualizacja:

Joe Belfiore

Mam dobrą i złą wiadomość. Zła jest taka, że premiera zapowiedzianej na dzisiaj (poniedziałek) aplikacji została opóźniona o kilka dni. Dobrą jest fakt, że tydzień który się właśnie rozpoczął ma być kolejnym tygodniem związanym z nowymi, ciekawymi premierami aplikacji. I nie będą to aplikacje ograniczone regionalnie (jak Pandora – tylko dla USA).

Wiele osób typuje, że kolejną aplikacją będzie Viber, co pokrywałoby się z terminem o którym pisał Łukasz.

źródło: twitter


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • KOM

  I N S T A G R A M

  • http://www.facebook.com/antyhaker93 Konrad Uroda-Darłak

   Oby nie.

   • Theverge

    A czemu nie ? Tylko to by się przyczyniło do popularyzaci platformy. Sam tego nigdy nie używałem ,ale skoro używa tego kilkadziesiąt ludzi, i jest to jedna z ważniejszych cech dla której wybierają telefon, to mają do wyboru tylko Androida i iOSa. Sam mam kilka znajomych, które chętnie przeszly by na WP, bo taki ładny i prosty, ale nie ma Instagrama :P
    Wystarczy spojrzeć z szerszej perspektywy.

    • Jakub M

     Masz rację, ale tu nie trzeba przekonywać Pana Joe Belfiore, czy kogokolwiek w Microsofcie. Nokia od niechcenia machnęła aplikację a’la Instagram w bardzo krótkim czasie. Niestety fani Instagrama zdają się nie zauważać, że developer ich Świętego Graala ma ich w głębokim poważaniu i ma sobie za nic ich potrzeby. Powody mogą być 3:
     - gruba łapówa od Google, które może tylko stracić udziały w rynku na rzecz WP po wypuszczeniu Instagrama (najbardziej prawdopodobny scenariusz)
     - brak grubej łapówy od MS (analogia do w/w)
     - brak czasu i/lub umiejętności dwóch Panów z Instagram, których przerósł sukces ich produktu. Honor nie pozwala im zgodzić się na to, aby MS lub Nokia napisały aplikację za nich (chodziły plotki, że MS ma już gotową aplikację!).

     Cóż. jaki powód by to nie był… Instagram olał swoich fanów i nadal olewa grubym si… A Ci nie potrafią skorzystać z alternatywnych aplikacji typu Fhotoroom… Jak lemingi – wszyscy w jednym kierunku, pal sześć czy wychodzi im to na dobre.

     Pozdrawiam wszystkich fanów Instagrama :)

  • Jakub M

   po co komu to badziewie… Ludzie spotkajcie się, zobaczcie się na żywo, a nie pstrykajcie fotunie. Czy piszecie też do siebie na „fejsie” o tym, co zjedliście na śniadanie i jak długo na klopie siedzieliście? heh…

   • dejmien666

    Nie podoba się, nie korzystaj. Jak już zostało wspomniane – dla wielu ludzi ta aplikacja jest bardzo ważna, jeśli ma to spopularyzować windows phone – to dlaczego nie? Bo boli Ciebie to, że inni ludzie będą pstrykać fotki? (; Może jeszcze wg prywatnych preferencji wyrzućmy gg – w końcu – hej spotykajmy się ludzie. A może jeszcze niech skype poleci – Twoim tokiem rozumowania.

    • Jakub M

     Nie podoba się i nie korzystam :) GG, Skype są przydatne do komunikacji z kontrahentami i właśnie dlatego ich używam. Ja tylko mam alergię na uzależnienia od badziewia – Justin Bieber, Instagram i kilka innych produktów dla pokolenia, które traci na tym, że skupia się na bezużytecznych pierdołach. Sorry za język :) Nie przekroczyłem chyba granicy dobrego smaku :)

     • dejmien666

      No raczej nie przekroczyłeś. Sam nie jestem fanem tego typu aplikacji wręcz ich nienawidzę, ale jak coś ma się przyczynić do wzrostu popularności danego produktu, to myślę sobie dlaczego nie? Fakt, robienie zdjęć przy codziennych czynnościach, dodawanie odpowiedniego filtru i jakiejś pustej myśli do zdjęcia – a później określanie się jako fotografa, jest co najmniej żałosne. Nie zamierzam sam z tego korzystać, ale niech inni też coś mają z życia (; Sam osobiście czekam z utęsknieniem na aplikację mobilempk – ale z dnia na dzień zdaję sobie sprawę, że staję się coraz bardziej naiwny myśląc, że zostanie ona wydana na Windows Phone, więc wiem co instagramowcy czują. (;

 • zorak

  Instagram tak szybko raczej nie wyjdzie.

  Zamiast wydawać kolejną grę to czas może wypuścić oficjalnie poprawkę GDR2. Więcej osób byłoby zadowolonych (w tym ja)

  • Jakub M

   czytać ze zrozumieniem!!! Joe nie może wskazać ani nazw, ani konkretnych dat, bo to nie produkty MS! wypuszczenie tych apek nie ma nic wspólnego z poprawkami do systemu i jedno nie opóźnia drugiego :)

 • SweetKociak

  licze na temple run 2 ;D

 • Monk

  Mam nadzieję że nie kolejna gra..

 • usiak

  dawno nie było żadnej dobrej, fotograficznej aplikacji na wp. a czas podnieść poziom. i nie mam na myśli instagramu

  • Papiak

   Clever Camera.

 • Theverge

  Przydałyby się jakieś wartościowe aplikacje a nie kolejne gierki :P

 • Papiak