Appropo #13: 6 Week Training

|

Appropo

Witajcie w kolejnym odcinku „Appropo” – cyklu, w którym prezentuję najciekawsze aplikacje na platformę Windows Phone. W tym odcinku zaprezentuję bardzo przydatną aplikację, która pozwoli Wam zadbać o masę i rzeźbę ciała. Mowa oczywiście o „6 Week Training

Chcesz przybrać na masie lub osiągnąć idealną rzeźbę, ale nie wiesz jak ćwiczyć w domu? Aplikacja ta to nasz dziennik z ćwiczeniami, które możemy wykonywać w domu bez sprzętu. Z aplikacją 6 Week Training osiągniesz 100 pompek, 200 brzuszków, 200 przysiadów, 150 opuszczeń oraz 20 podciągnięć w jednej serii.

Nie zapomnijcie, że nadal czekam na Wasze propozycje aplikacji na forum i w komentarzach pod wpisem! Zapraszam do subskrypcji kanału WindowsPhonePolska!

Kod QR - AccuWeather.com 6 Week Training - Windows Phone Store

Nokia Lumia - banner


Autor: Damian Kowalik

Jestem fanatykiem technologii. W moich żyłach płynie prąd, a przed oczami widzę tylko kafelki. Poza internetem aktywnie spędzam swój czas wolny, np. trenując tenis ziemny.

 • wasil48

  Mam pytanko. Ostatnio moja lumia spadła na podłogę. Niby nic się nie stało, ale przyciski przestały świecić. Próbowałem wszystkiego odwrócić telefon, wyjąć baterie itp. nic nie pomogło. Wy też tak macie? Mam lumie 820

  • http://twitter.com/Jacobs150 Jakub

   oddaj na gwarancji do serwisu

  • ataman

   my tak nie mamy:) oddaj do serwisu tylko nie mów że Ci spadła:)

 • Arkhan

  Podoba mi się ta aplikacja, więcej takich! :) ściągam jak tylko będę miał WP. ;P