Nadchodzą 3 nowe gry od Ubisoft na Windows Phone

|

ubisoft

Ubisoft wkracza na rynek Windows Phone. Według zapowiedzi MobilityDigest, do końca marca mają trafić 3 gry ze stajni Ubisoftu znane m.in. z urządzeń z iOS lub spod znaku zielonego robota - Monster Burner, Rabbids Go Phone Again oraz najlepiej zapowiadający się z tej trójki, Rayman Jungle Run.

Monster Burner, to gra zręcznościowa w pełni znaczeniu tego słowa. Naszym zadaniem jest odpieranie kolejnych fal złych stworków, które będą starały się za wszelką cenę nas zgładzić. Cała gra sprowadza się do jednej czynności – zalewania tych potworków kulami ognia przez proste dotykanie ekranu. Powiedziałem „proste”, lecz z czasem stanie się to nie lada wyzwaniem. Według średnich ocen i opinii, gra wciąga jak diabli. Czekamy!

Rabbids Go Phone Again z pewnością trafi do serca najmłodszych. Jest to tytuł, w którym wyczyniamy przeróżne rzeczy z naszym króliczkiem – ubieramy go, robimy mu zdjęcia, bawimy się, troszkę jak takie Tamagotchi sprzed ponad dekady (taak, miałem własne (-; ).

Rayman Jungle Run, klasyczna platformówka ze świetnie znanym bohaterem. O dziwo, jest to pierwsza pełnoprawna produkcja Ubisoftu z tą postacią, poprzedni Rayman 2 na iOS oraz Android był niezbyt udanym portem od Gameloft. Nowy Rayman udowodnił, że nadal ma miejsce w czołówce najlepszych platformówek. „Must have” dla każdego gracza!

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)

 • Fobs

  Gameloft obiecał 12 gier na przełomie 2012/2013 i jeszcze ich nie wydał. Powinni trochę zagęścić ruchy ;)

  • deon

   Ci z gameloftu wogóle się nie spieszą chociaż tak odpowiadają na moje wiadomosci w tej sprawie:Thanks for the feedback! Stay tuned on this page for further news!
   Regards! .Czyli odpowiedz nie dająca żadnej konkretnej informacji kiedy będzie chociaż jedna zapowiedziana gra….

   • Paweł Michalski

    Tobie przynajmniej odpowiedzieli, ja miałem zero feedbacku ;]

 • Kmil

  Rayman Jungle Run dla i OS i Android to klasa sama w sobie.
  Chciałbym rzec, że w końcu zaczyna coś się dziać, ale czuję, że pisałbym to po raz któryśtam, a tego robił nie będę. Ale na pewno daje to nadzieję na przyszłość.

 • ucctc

  Oczywiście tylko dla WP8? =/

  • http://www.facebook.com/maciej.jachnowicz Maciej Jachnowicz

   Tego póki co nie wiadomo. Wkrótce na pewno Ubisoft puści jakieś oficjalne informacje i zapowiedzi. ;-)

 • tonik-97

  i co juz kwiecien a tych gier nie ma?