Mirror’s Edge dostępne dla wszystkich użytkowników Windows Phone

|

Mirror’s Edge
Przy okazji premiery nowych aplikacji i gier w Nokia Collection pochodzących nie od Nokii, a od innych producentów, prawie zawsze mówiło się o tym, że dana aplikacja/gra jest dostępna tylko przez pewien okres czasu na wyłączność dla smartfonów Nokia Lumia. Nie przypominam sobie przypadku takiego „wyłączenia” z Nokia Collection, być może to pierwszy raz… Po ponad sześciu miesiącach od swojej premiery, jedna z najlepszych gier na Windows Phone – Mirror’s Edge – przestaje być ekskluzywną pozycją dla smartfonów z rodziny Nokia Lumia.

WEJDŹ DO ŚWIATA MIRROR’S EDGE
Przejmij kontrolę nad Faith Connors, działającą na granicy prawa „”biegaczką”", i pomóż jej powstrzymać śmiertelne zagrożenie, czające się w pełnym bezlitosnych prześladowców świecie, gdzie każdy jest inwigilowany.

ZOSTAŃ BIEGACZKĄ I NIE OGLĄDAJ SIĘ ZA SIEBIE
Biegaj po ścianach, ślizgaj się po rampach, zjeżdżaj po linach i skacz po dachach, pokonując 14 ekscytujących poziomów. Myśl szybko, walcz lub unikaj wrogów i daj z siebie wszystko.

RZUĆ WYZWANIE PRZYJACIOŁOM
Przesyłaj swoje wyniki na serwery Xbox Live, aby mogli się z Tobą zmierzyć korzystający z tej usługi przyjaciele.

PODZIWIAJ NIESAMOWITĄ GRAFIKĘ
Oglądaj zapierające dech w piersiach widoki i oddane z oszałamiającym artyzmem miasto. Słuchaj realistycznych efektów dźwiękowych i fenomenalnej muzyki. Takich wrażeń nie oferowała dotąd żadna gra.

Gra jest dostępna za 10,49 zł w Windows Phone Store – zapraszam do pobierania:

Kod QR - Mirror's Edge Mirror's Edge - sklep Windows Phone

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • Paviano

  „PODZIWIAJ NIESAMOWITĄ GRAFIKĘ” – no niestety nie na WP

  • http://www.facebook.com/antyhaker93 Konrad Uroda-Darłak

   Czy ja wiem, mój kuzyn np. jest zachwycony grafiką na WP. Kwestia tego z czym miałeś styczność wcześniej, lub tego co masz teraz ;p

   • Paviano

    Tu już nie chodzi o przyzwyczajenie, ale po prostu o postępy. Zobacz, jakie gry wychodzą na andka (no i porównaj grafikę), a jakie tutaj. Ja bym sobie pograł np. w takie GTA, Modern Combat czy jakieś wyścigówki z „niesamowitą grafiką”.

   • Paviano

    Już nie wspominając o tytułach typu Mass Effect czy Dead Space, bo wystarczyło by po prostu więcej ładniejszych gier jak na początek, a teraz po premierze WP8 mam nadzieję, że się to odmieni.

 • http://www.facebook.com/antyhaker93 Konrad Uroda-Darłak

  No ale tylko dla Lumii była przez chwilę za free ;p

  • http://windows-phone.pl/ Artur Kwiatkowski

   To była promocja… jak dobrze pamiętam na święta ;)