Appropo #11: Co tak wcześnie?!

|

Appropo

Witajcie w kolejnym odcinku „Appropo” – cyklu, w którym prezentuję najciekawsze aplikacje na platformę Windows Phone. W tym odcinku zaprezentuję bardzo prostą aplikację, która pozwoli Wam słuchać internetowego radia „Co tak wcześnie?!” na smartphonie Windows Phone (oczywiście wykorzystując transfer danych :( )

Program „Co tak wcześnie” jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 8-9 na stronie cotakwczesnie.pl. Pierwszy odcinek wyemitowano 14 stycznia. Włodek Markowicz i Karol Paciorek przez godzinę puszczają zazwyczaj 6 piosenek, opisują pogodę i przedstawiają maile od słuchaczy.

Nie zapomnijcie, że nadal czekam na Wasze propozycje aplikacji na forum i w komentarzach pod wpisem! Zapraszam do subskrypcji kanału WindowsPhonePolska!

 Pobierz aplikację za darmo z Windows Phone Store!

Kod QR - Achtung! RMF FM - Windows Phone Store

 

Nokia Lumia - banner


Autor: Damian Kowalik

Jestem fanatykiem technologii. W moich żyłach płynie prąd, a przed oczami widzę tylko kafelki. Poza internetem aktywnie spędzam swój czas wolny, np. trenując tenis ziemny.

 • Barifek

  Witam,

  Świetny serwis o NOKII i WP macie mości Panowie. Mam swoją Lumię od niedawna a jeśli chodzi o newsy ze świata WP i Nokii na tym świetnym systemie, czytam tylko Wasz portal! I sobie bardzo chwalę. Rzekłem!

  Żeby nie było iż odbiegam od tematu.

  Proponuje 2 aplikacje, sam z nich korzystam na co dzień. Są darmowe, choć to nigdy nie jest żaden wyznacznik moich zakupów w świecie dystrybucji cyfrowej. Nie przeszkadza mi płacenie za oprogramowanie(czy to małutkie czy też duże), 3, 5 czy 11 zł to i tak są grosze w porównaniu z softem PC. Oto moje propozycje:

  1). Notility

  http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/notility/5a829591-ff15-419a-9120-b30862e9a27f

  2). Daily Tiles

  http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/daily-tiles/ce1dac29-2c78-4850-ae1e-5946068d16f6

  Co ciekawe obydwie są od jednego twórcy. Notility bardzo rozbudowane (jak na darmowe).

  Pozdrawiam

  • http://windows-phone.pl/ Artur Kwiatkowski

   Dziękujemy za pozytywną opinie o naszym portalu! :-) Chcemy być najlepszym źródłem informacji o Windows Phone w Polsce i będziemy dokładali wszelkich starań aby tak się stało.

   Co do propozycji aplikacji – na pewno zwrócimy na nie uwagę.

   • ataman

    No to ja też was pochwale:) nie ma dnia abym nie wszedł przeczytać nowych newsów:) nawet zostawiłem kiedyś komentarz:) jak wróciłem z pracy a tu nic nowego nie było,:)moje zdziwienie było wielkie:) ale juz jest ok poza tym jak czegoś szukam o lumii to tylko u was:) dzieki wielkie dobra robota

 • Kacper

  Fajnie jest przeczytać o swojej aplikacji, dzięki :) Na razie jest podstawowa funkcjonalność, ponieważ na tyle udało mi się wygospodarować czasu w sesji, ale pod koniec lutego/początek marca będzie update poprawiający działanie aplikacji + integracja z FB i notyfikacje. Jak macie jeszcze jakieś propozycję co można dodać, to piszcie :)