Appropo #10: Achtung!

|

appropo

Witajcie w kolejnym odcinku cyklu Appropo! W nim prezentuję Wam najciekawsze według mnie aplikacje i gry na platformę Windows Phone. Dziś zagramy w grę o tytule „Achtung!„. Jest to odpowiednik PC-towego „Curve Fever„!

Dawno już, żadna gra mnie tak nie wciągnęła jak ta. Jest to gra zręcznościowa w której sterujemy swoją kolorową linia tak by w nic nie wpadła (coś w stylu snake), z tym wyjątkiem, że razem z tobą na planszy poruszają się inne linie, które również starają się nie wpaść na siebie. Wygrywa ta linia, która nie wpadnie w nic podczas, gdy inne najadą na siebie lub wjadą w ściany i tym samym zakończą już swoja rundę. Gra ma duży potencjał zwłaszcza, gdy zostanie dodany tryb multiplayer.

Nie zapomnijcie, że nadal czekam na Wasze propozycje aplikacji na forum i w komentarzach pod wpisem! Zapraszam do subskrypcji kanału WindowsPhonePolska!

Gra „Achtung!” jest dostępna za darmo w Windows Phone Store:

Kod QR - Achtung! RMF FM - Windows Phone Store


Autor: Damian Kowalik

Jestem fanatykiem technologii. W moich żyłach płynie prąd, a przed oczami widzę tylko kafelki. Poza internetem aktywnie spędzam swój czas wolny, np. trenując tenis ziemny.

 • http://www.facebook.com/maciej.jachnowicz Maciej Jachnowicz

  Polecam! ;-) Od co najmniej paru dni co dzień w to pogrywam w wolnych chwilach. Brakuje tylko trybu multiplayer…

 • ataman

  wygląda fajnie a gdzie QR:)

  • http://windows-phone.pl/ Artur Kwiatkowski

   Dodany ;)

 • http://www.facebook.com/antyhaker93 Konrad Uroda-Darłak

  Również polecam, przednia zabawa ;D