Znamy cenę i datę premiery Lumii 620 w UK

|

Nokia Lumia 620 to jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów z systemem Windows Phone 8, a to wszystko za sprawą atrakcyjnej ceny i świetnego wyglądu. Niestety w dalszym ciągu nie znamy szczegółów jego dostępności w naszym kraju, więc pozostaje nam opierać się na informacjach płynących zza granicy.

Brytyjski sklep internetowy Expansys niedawno rozpoczął przedsprzedaż smartfona Nokia Lumia 620. Jego cena została ustalona na 229,99 funtów szterlingów, czyli po dzisiejszym kursie niecałe 1 150 złotych (w tym vat). Data premiery w Wielkiej Brytanii została ustalona na dzień 31. stycznia (czwartek). Dla przypomnienia, podobna cena obowiązuje również u naszych zachodnich sąsiadów. Opierając się na tych informacjach można przypuszczać, że cena startowa w naszym kraju będzie na podobnym poziomie. Oczywiście trzeba pamiętać, że zamiera ona “podatek od nowości”, który nie będzie obowiązywał wiecznie, więc cena powinna w dość szybkim tempie spaść do poziomu około 900 złotych.

Próbowałem dowiedzieć się kiedy odbędzie się premiera u nas, oraz jaka będzie oficjalna cena. Niestety, jedyne informacje jakie otrzymałem to, że premiera “wkrótce”. Jednak śmiem przypuszczać, że nastąpi ona w pierwszej połowie lutego.

Czy są jacyś chętni na Lumię 620? Jeśli tak to w jakim kolorze? ;-)

źródło: Expansys.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.