Skycash – elektroniczny portfel w smartfonach z Windows Phone!

|

W końcu w Windows Phone Store pojawiła się długo wyczekiwana przez wszystkich aplikacja Skycash, która pozwala na dokonywanie bezpiecznych przelewów w czasie rzeczywistym przez telefon komórkowy i internetowy serwis transakcyjny.

Aplikacja Skycash zamienia telefon w elektroniczny portfel, za pośrednictwem którego można dokonywać płatności za wszelkiego rodzaju usługi. Już nie trzeba szukać najbliższego kiosku, żeby kupić bilet na tramwaj, bądź czekać w kolejce do kasy po bilet na pociąg do domu. Spontaniczne wyjście do kina? Nic prostszego! Wszystko jest dostępne za pomocą paru kliknięć na ekranie smartfona. Skycash przydaje się również w sytuacjach kryzysowych, gdy trzeba szybko doładować konto w komórce, bądź wypłacić pieniądze z bankomatu w przypadku zagubienia karty płatniczej.

System jest cały czas rozwijany. Co chwila pojawiają się nowi partnerzy, dzięki czemu użytkownicy aplikacji mogą kupować książki lub muzykę, brać udział w loteriach, konkursach, czy dostać rabat na ulubione okulary. Wszystko to z każdego miejsca, o każdej porze. Teraz również na smartfony z Windows Phone.

 

Aplikacja jest dostępna za darmo w Windows Phone Store – zapraszamy do pobierania.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.