LG wróci do Windows Phone?

|

LG był jednym z pierwszych producentów, którzy zaprezentowali swoje urządzenia z systemem Windows Phone. Niestety, modele pochodzące od koreańskiego producenta sprzętu nie cieszyły się zbyt dużą popularnością – system był jeszcze bardzo młody, a design smartfonów bardzo odstawał od konkurencyjnych urządzeń. Spowodowało to rezygnacje z produkcji modeli z WP.

Według gazety The Korea Times LG planuje wrócić do produkcji smartfonów z systemem mobilnym Microsoftu. Podobno aktualnie trwają prace nad nową generacją urządzeń pracujących pod kontrolą „mobilnych okienek”. Mają one ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku.

LG raczej nie odnosi dużych sukcesów na rynku smartfonów. Przyznam jednak, że chętnie zobaczyłbym takiego Optimusa G z Windows Phone ;-)

źródło: Unwired View


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • haskien

  Jak LG będzie robił takie zabawki jak L3, L5 czy L7 to mało kto je kupi. Konkurencja lepiej wykończy telefony. Poza tym ja co do LG mam mieszane uczucia. Mam Optimusa 7 i brak zainteresowania ze strony producenta. Obawiałbym się powtórki z rozrywki, więc pomimo atrakcyjnych cen i wielu wodotrysków omijałbym go szerokim łukiem. Niestety ale LG olało klientów. Jeśli powstaną telefony od LG z WP8 to klienci oleją LG.

  • Brandon

   Też jestem posiadaczem tego telefonu i nie jestem zadowolony z obsługi LG. Telefon nie zyskał nawet ostatnich aktualizacji do Tango, a ominięcie aktualizacji telefonów istniejących do wp 7.8 skreśli ich na dobre z rynku telefonów komórkowych bo każdy przecież jasno widzi co wyprawiają z klientami.
   Jedyny plus jaki mają u mnie to możliwość udostępniania internetu już od aktualizacji Mango co przydaje mi się na studiach, reszta powala.

 • Brandon

  Czyli będzie aktualizacja do wp 7.8 również na lg czyli wszystkie telefony dostaną aktualizację.
  Nie do końca rozumiem o co chodzi w artykule z designem? przecież lg swift 7 e900 ma bardzo dobre wykonanie z trwałych materiałów i bardzo ładnie wygląda. Miejmy nadzieję że pojawią się na rynku choć lumie już zajęły sporą jego część i ciężko będzie się w niego wbić.. może uda im się odbudować zaufanie do marki, pożyjemy zobaczymy :)

  • Rumian

   Też jestem posiadaczem tego telefonu i tak samo jak przedmówca nie rozumiem kwestii związanych z designem. Słuchawka jest wykonana solidnie i prezentuje się bardzo elegancko. Co prawda jest stary, ale wciąż jary. Działa sprawnie, gry śmigają jak ta lala. Jedyny mankament to wsparcie techniczne, niestety. Ale nie chcę tutaj bojkotować i żalić się. Jest jak jest, a ja mimo wszystko jestem zadowolony ze swojego telefonu ;) Chciałbym dostać WP 7.8, ale czy będzie czy nie, to jeden kij tak naprawdę. Mam nadzieję, że LG powróci na rynek Windows Phone i będzie to powrót w dobrym stylu ;) Tyle ode mnie.