Cena smartfona Nokia Lumia 620 może pozytywnie zaskoczyć!

|

nokia lumia 620

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że zainteresowanie smartfonem Nokia Lumia 620 będzie bardzo duże. Sam ciągle dostaje pytania o ten model, jego datę dostępności oraz spodziewaną cenę. Niestety, nadal nie wiadomo kiedy i w jakiej cenie zadebiutuje on na naszym rynku. W dalszym ciągu musimy się zadowolić informacjami napływającymi zza granicy.

Tym razem mam dla Was bardzo dobrą informację dotyczącą ceny Lumii 620. Do sieci właśnie wyciekła cena wspomnianego modelu u brytyjskiego operatora „Three UK”. Jak wiemy, ceny telefonów u operatorów są bardziej atrakcyjne niż na wolnym rynku. W tym przypadku jest ona bardziej, niż atrakcyjna! W ofercie na kartę (prepaid / Pay & Go) za Lumię 620 zapłacimy tylko 199 funtów szterlingów, a w tym dostaniemy doładowanie o wartości 10 funtów. W przeliczeniu na złotówki cena wynosić będzie około 930 zł!  Jeśli uwzględnimy fakt, że jest to cena początkowa, czyli z czasem musi być przygotowana na obniżkę – zapowiada się ciekawie.

Jeśli nasi operatorzy zdecydują się na podobny ruch, ceny Lumii 620 mogą szybko znaleźć się na poziomie około 900 złotych. Co Wy na to? ;-)

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.

 • http://www.facebook.com/bejtz Dawid Dyrcz

  U nas w Polsce pewnie będzie w cenie 8S, chociaż i ten teraz powinien polecieć w dół, bo oferują go w Play za 1 zł. Czyli pewnie niedługo pojawi się ich wysyp na allegro, to cena spadnie.

  • anial

   W Play’u, jak również u innych operatorów nikt o Nokii Lumii 620 nie wie, a co dopiero cena 1 PLN,

   • olik

    Cena wyjściowa HTC 8S na portalach aukcyjnych była 1299 ale już można kupic ta słuchawkę w granicach 800-900 zł ! Jeśli ktoś chętny na ten telefonik warto jeszcze poczekać – cena spadnie na 700zł !

 • wania

  Cena u operatorów to 930zł?! No to pięknie, w wolnej sprzedaży będzie pewnie za 1300zł. A miało być tak pięknie – 800zł na wolnym rynku, a tu taka niespodzianka „in minus” :( Też czekam(łem) na ten model, ale w takim wypadku chyba odpuszczę i sięgnę po coś na poczciwym Symbianie (Nokia 700).

  • http://windows-phone.pl/ Artur Kwiatkowski

   Nie rozumiem oburzenia. Przecież w artykule mowa o cenie telefonu w ofercie na kartę, a w tym przypadku 930 zł to bardzo dobra oferta (porównując do HTC 8S, którego cena dopiero po dwóch miesiącach zeszła do tego poziomu). Jeśli operatorzy u nas się zdecydują na podobny ruch to na allegro ceny powinny być ~900zł za telefon brandowany i trochę więcej za telefon bez brandingu.

   • wania

    Pierwsze przymiarki cenowe mówiły o kwocie 800zł za ten model i w/g mnie była by to cena adekwatna dla tego modelu (rozchodził by się jak przysłowiowe świeże bułeczki), a tak to w tej cenie można już znaleźć na portalu aukcyjnym 820, fon chyba zdecydowanie lepszy od tego (choć w moim wypadku 820 jest za duża, a 620 był by idealna). Wiem, cena za 620 też z czasem spadnie, ale czekanie aż pojawi się u operatorów a potem na Allegro, (w tej cenie ok 800zł) to minimum 2-3 m-ce.

    • http://windows-phone.pl/ Artur Kwiatkowski

     Owszem, pierwsze ceny mówiły o około 800 zł. Mowa o cenie sugerowanej przez nokie (249 dolarów), pozbawionej podatku i marż.

     • wania

      I szkoda, że końcowa cena nie będzie 800zł :( … ale w końcu dyskutujemy o telefonie który nie miał jeszcze premiery w naszym kraju i do końca nie wiadomo ile będzie sobie Nokia za niego życzyła. Tylko znając „pazerność” naszych operatorów czy sklepów RTV to cena będzie wyższa niż ta co a Anglii. Obym się mylił… Pozdrawiam i czekam na wpis o dostępności w Polsce :)

 • olik

  zwłaszcza ze na portalach aukcyjnych cena będzie dużo niższa :)

 • olik

  Jeśli chodzi o cenę lumi 620 myślę że jest ok ! U operatorów będzie po 1zł więc na portalach aukcyjnych kupimy ją w dobrej cenie, liczę że po miesiącu od dostępności u operatorów kupimy ją już w granicach 600-700zł ! Czekam cierpliwie na lumie 620 pomimo że niema ona możliwości ładowania indukcyjnego !

 • Robo

  W katalogu papierowym PLay-a na I kwartał 2013 jest opis Lumii z dopiskiem „dostępna wkrótce”. Model 820 przeraża mnie słabą baterią no i kiepską rozdzieloczością ekraniu 4.3 cala